Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megjelöljem az osztályfőnököme...

Megjelöljem az osztályfőnökömet iwiwen?

Figyelt kérdés
Középiskolában tanulok, az osztályfőnököm egy 28 év körüli nő. Kreált néven van fent az iwiwen, de megtaláltam mert a testvére egy vizilabdázó és a kép alapján egyből megismertem az osztályfőnököt. Szeretném megjelölni, de észrevettem, hogy a suliból még egy tanár ismerőse sincs az iwiwen. Viszont nekem minden tanár akit ismerek, ismerősöm az iwiwen is, és senkinek nem volt gond a bejelölés. Csak esetleg az osztály előtt megkérdezné, hogy hogy találtam meg, akkor nem tudnék mit mondani erre. Azonkívül van egy bulis képe fent iwiwen amin elég furán van felöltözve, és beparázna, hogy én láttam a képet. Viszont eddig minden tanárt bejelöltem, de Ő kicsit másképp is viselkedik mint a többi tanár, de ez már lényegtelen..szóval meg lehet próbálni?
2010. szept. 7. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:

:DDD

ez jó :D

hát nem tudom, hány ismerőse van? Mondjuk oka van sztem h nem az eredeti nevével van fent és h nincs a suliból ismerőese... végülis ha jó viszonyba vagytok megjelölheted, de ha annyira nem akk sztem hagyd

2010. szept. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne jelöld be, hagyd, hogy élje a magán életét.
2010. szept. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kreált nevet használ, nyilván azért teszi, hogy inkognitóban maradjon. Szerintem egyértelmű a szitu. És neked?
2010. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

szerintem jelöld be. Ha rá is kérdez hogy hogy találtad meg, akkor azt nem az osztály elött fogja, hanem elhív és négyszemközt rákérdez. Az meg hogy milyen képe van fenn, az a "magánügye":) olyat tesz fel amilyen akar:) szerintem.:)

bár ha más néven van fenn, akkor a lehet hogy nem véletlen...

:S

2010. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen egyértelmű, hogy NE jelöld be.

Nem véletlen sem az álnév sem az, hogy nem jelölt be iskolai ismerősöket...


Sok helyen egyébként már nem is engedik, hogy tanár visszajelöljön diákot, de ez nyílván nálatok nem így van. :)

2010. szept. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hány ismerőse van egyébként?
2010. szept. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
136 ismerőse van
2010. szept. 7. 21:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne jelöld be.

Nem értem, miért olyan fontos neked, hogy be legyen jelölve.

Elballagsz az iskolából, aztán soha nem lesz közöd hozzá.

Ő meg biztos úgy van vele, ha évente bejelöli az általa tanított összes, kb. 200-300 diák, akkor 10 év múlva lesz 2000-3000 ismerőse, akiknek kb. a 90%-ról már azt se fogja tudni, hogy kicsoda. És ez azért gáz, mert a sok volt és jelenlegi diák között elvesznének azok az emberek, akikkel tényleg tartani akarja a kapcsolatot.

2010. szept. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én voltam osztályfőnök, és a részletek nélkül azt mondanám erre a kérdésre, hogy nyugodtan, de ebben a helyzetben nem is lehetne világosabb, hogy nem szeretne iskolai ismerősöket az Iwiwen. Szerintem hagyd, nem örülne neki.
2010. szept. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tanárokat elvből nem jelölök be sehol. Mostanság a sulimban az a 'menő', hogy a tanárok jelöltek be engem... :S Kicsit kellemetlen nem visszajelölni őket, de az is kellemetlen, ha látja mondjuk Facebook-on az üzenőfalamat...

17l

2011. okt. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!