Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy könyv, amire nagyon...

Van egy könyv, amire nagyon nagy szükségem lenne, de mostanában nem megyek Magyarországra, az itteni könyvesboltban pedig nem találom. Valaki segíteni?

Figyelt kérdés
tudom hogy csak egy idegen vagyok,aki könnyen be is csaphat egy kedves naiv embert..visont tényleg nagyon kell a könyv,és úgy gondoltam,hogy valaki megvehetné nekem,aztán elküldhetné.A költségeket persze én állnám.Nem tudom ez megoldható-e valahogy..
2010. szept. 7. 23:41
 1/6 Biggus Dickus válasza:
bookline.hu szállít külföldre is.
2010. szept. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha előre küldöd a pénzt én szívesen megveszem neked. :)
2010. szept. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te viccelsz ugye?


Eloszor is megtudod keresni a netten, es nem kell "utaznod" sehova!

A masik, hogy vannak letoltheto konyvek pl. de megis tudod rendelni a konyvet, ami szinten nettrol, de akkor

fizetned kell elore, s

nagyon koltseges a kulfoldre szallitas,

ugyhogy En nem rendelnek ilyen formaban!


De mi a konyv cime!!!

2010. szept. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak tesztelt a kérdező. Hány ember lenne hajlandó rá.
2010. szept. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetlen egy nem anonim ismerősöd sincs Magyarországon, aki ezt megtennéd neked? Ilyet!:)
2010. szept. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is külföldön élek,és én is sok magyar könyvre vágyom..Én igyekszem a vaterán,teszveszen és egyéb internetes oldalon keresni..Nemrég a vaterán vettem könyvet,és az aki árulta avval felvettem a kapcsolatot telefonon/email-ben,és megbeszéltük,hogy utána érdeklődik a postán,hogy a "csomag" mennyibe kerül ha kipostázza hozzám.Majd az összeget a könyv árával átutaltam,és 5 nap múlva már a kezemben is volt...Nagyon féltem,hogy be fog csapni,de nem volt érdekében..De van,hogy otthon maradt barátokat,rokonokat kérek meg,hogy vegyék meg,és küldjék el..Meg lehet oldani...

Egyébként pont itt ismerkedtem meg egy sráccal aki ha különleges könyvet keresek beszerzi/elküldi(persze az én költségemre),és én meg angol nyelvű könyveket szerzek meg,és küldök el neki.Például nemrég kérte a Harry Potter könyveket angolul..)Ilyen emberek is vannak...Csak keresgélni kell...

38/N

2010. szept. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!