Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King - Langolierek,...

Stephen King - Langolierek, az idő fogságában (könyv. ) Hol tudom megrendelni, vagy melyik könyvesboltban kapható?

Figyelt kérdés

Angolul is jó, de ha lehet, inkább magyart...

Neten nem találom sehol! És nagyon érdekelne a könyv, mert láttam a filmet és nagyon tetszett. És elvileg azt írták, hogy kiadták könyvben... Szóval nemtudom. :/

Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. jan. 14. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Keresd antikváriumokban! Azt hiszem a párom is ott vette. Szerinte a könyv még a filmnél is jobb ;)
2011. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszett fimben,és én is megvettem könyvben.De eddig csak angol nyelven tudtam megvenni.(sajnos az angol olvasás elég lassan megy nálam)

Az ebay-en meg tudod venni angol kiadásban (bár elég drágán adják) én alig pár fontért vettem a piacon..

Magyar kiadásban talán a vaterán vagy a tesz-veszen tudod megvenni..Ha megtalálod írd meg mert engem is érdekelne.

2011. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Persze, majd szólok. Csak eddig még én sem találtam... Talán majd bepróbálkozom egy helyi könyvesboltban... ;)

De egyébként, ha lesz készleten, itt meg tudod rendelni magyarul. (most találtam...):

[link]

2011. jan. 14. 19:27
 4/5 anonim ***** válasza:
King Csontkollekciójában benne van!
2011. jan. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ááá mégse bocs, ezt benéztem, annyi King könyv van már :S XD
2011. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!