Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 18-25 éves korosztály! Mit...

18-25 éves korosztály! Mit tesztek a környezetért?

Figyelt kérdés

Légyszi életkorral és nemmel írd meg, mit teszel! Köszönöm!


22/N



2022. jan. 5. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Semmit az ég világon. Úgy vagyok vele majd mások megteszik, ha meg nem akkor meg nem. Eléggé igénytelen vagyok, szemét között is jól érzem magam. Ez van. Én felvállalom magam. Nyilván nem szemetelek meg ilyenek, de úgy nem teszek semmit. Még a szemetet se válogatom szét.
2022. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Én se vagyok ilyen aktív természet guru, de ahogy látom a többi tömblakó sem. Szelektív kuka nincs. Egy időben külön zsákba szedtem a műanyag flakonokat, de csak azért, mert sok helyet foglal a kukában. Van épp elég bajom. Olajat se adom le sehol, egy nem fizetnek érte, kettő nem cipelem át az egész városon benzint meg végképp nem áldozok ezért. Elemekkel dettó ugyanez a helyzet.
2022. jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

1. Szelektíven gyűjtöm a hulladékot.

2. Minimálisra csökkentem a felesleges műanyag használatot (például vásárlásnál nem kérek zacskót, mert viszek táskát vagy egy összejövetelre viszek saját poharat és nem használok egyszer használatos műanyagot).

3. Amikor lehet tömegközlekedéssel közlekedem.

4. Nem pocsékolom se a vizet, se az áramot.

5. Nem veszek olyan ételt, ami pocsékba megy, ezzel is csökkentve a szeméttermelésemet.

6. Részt szoktam venni faültetéseken és más természetsegítő tevékenységeken.

7. Nem szemetelek.

8. Mostanában szívesebben vásárolok bizonyos dolgokat helyi termelőktől.

22/L

2022. jan. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Használom a szelektívet. A szénsavas vizet szódagéppel csinálom. Nem pazarlom az ételt. Igazából attól frászt kapok, ha valaki ételt dob ki. Ha nem is ízlik valami, megeszem. Meg ha lesz pénzem elektromos autót fogok vezetni, úgyis előbb utóbb átállítják az infrastruktúrát.


21F

2022. jan. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!