Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Facebookon ha egy ismerősöm...

Facebookon ha egy ismerősöm meghív egy eseményre akkor személyesen ő hívott meg, vagy ez egy automatikus üzenet amit a facebook küld mert ő már jelezte hogy részt vesz azon az eseményen amelyre meghívott, én meg még nem jeleztem a részvételem?

Figyelt kérdés

#Facebook, közelgő események, meghívás
2022. jan. 12. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen ő.
2022. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Ez elég érdekes mert facebookon írtam neki üzenetet más témával kapcsolatosan, feltettem neki 1 kérdést is, látta is de arra meg napok óta nem válaszolt semmit.

Azt hiszem a női gondolkodást és logikát férfiként sosem fogom megérteni.

Ilyenkor jut eszembe a Vissza a jövőbe című film egyik elég kultikussá vált mondata amit Cristopher Lloyd Dr. Emmett Brown szerepében mondott mikor eldöntötte hogy elpusztítja az időgépet mert az túl veszélyes:

"Jobb ha a világegyetem másik örök, nagy rejtélyét kutatom, a nőket."

2022. jan. 12. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha esetleg ezt az apropót arra használtad, hogy megpróbálj közeledni felé, de ő erre nem vevő, akkor ez lehet egy ok, amiért nem válaszolt.
2022. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ő hívott meg, de van olyan, hogy az összes ismerős meghívása. Szóval lehet, hogy ez történt...
2022. jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen próbáltam közeledni felé de úgy tűnik erre ő nem nyitott. És valószínűleg az összes ismerősét meghívta az eseményre nem csak engem ezért kaptam meg én is a meghívását. Legalábbis ez az opció tűnik logikusnak. Hiszen ha valaki aki közeledni próbál de mondjuk ezt nem szeretné a másik személy vagy nem fogadja akkor gondolom nem hívja el egy eseményre amelyen ő maga is ott lesz.

Köszönöm a válaszokat!

2022. jan. 12. 20:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!