Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarországon melyik vidéki...

Magyarországon melyik vidéki városokban legelfogadóbbak az emberek a melegekkel?

Figyelt kérdés

pl. Dunántúlon gondolom jobb a helyzet.

Pécs? Siófok? Sopron? Szombathely? Ezek milyenek ilyen tekintetben?


ápr. 30. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értem igazán a kérdést.

Olyan nincs, hogy egy város lakosai ugyanúgy állnak valamilyen témához, tehát nincs egysége reakció a melegekre sem.

Másrészt meg nem érthetö, miért kell reklámozni a szexuális orientációdat? A családod meg közeli barátok ßugyis tudják, másoknak meg nincs hozzá semmi közük.

ápr. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Költöznénk el párommal Budapestről és nem tudjuk még pontosan merre, de ez is szempont lenne.

Értelemszerűen nem mennénk le egy kelet-magyarországi kis faluba ketten. Mert OK, hogy nem reklámozzuk, de azért pl egy vidéki faluban nem szeretik sztem a bzikat.

Ezért kérdeztem, hogy melyik kisvárosban elfogadób ak szerintetek az emberek. Ha esetleg tudja valaki

ápr. 30. 15:16
 3/3 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy hatalmas területi különbségek lennének. Egy nagyobb városban talán jobban el tudtok vegyülni, mint egy kis faluban. Ha nem Budapest, akkor talán valamelyik megyeszékhely jöhetne számításba.

Nem tudok arról, hogy lett volna ilyen átfogó reprezentatív közvéleménykutatás, településekre lebontott statisztikákkal.

máj. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!