Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy oltással lehet koncertre...

Egy oltással lehet koncertre menni?

Figyelt kérdés

#oltás #koncert #COVID #véettség #oltási kiskönyv orbán úrnak is
2022. jan. 25. 11:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Június elsején kaptam az oltást
2022. jan. 25. 11:36
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Melyik koncertre? :D Hol? Mikor?

Minden rendezvénynél le vannak írva a tudnivalók.

Koncerten nem, de színházban voltam mostanában. Oda nem kell a védettségi igazolvány.

2022. jan. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan?


Egyetértek az előttem szólóval, a konkrét rendezvény honlapján kell megnézni.

2022. jan. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha Jannsent kaptál, akkor igen. Ha másmilyet, a védettségi igazolványod érvénytelen.
2022. jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sokra nem megy a rendezvény honlapokkal, nálunk pl csak ennyit írnak: "A rendezvény az aktuális járványügyi szabályok betartásával látogatható."


Egyébként jelenleg 500 fő alatt, Ha ültetett a koncert (úgy ahogy a színházi előadás is) oda nem kell kártya, Ha álló a koncert, vagy vegyes akkor kell. 500 fő fölött mindenképpen.


Egyébként nálunk mikor álló koncert volt, és kellet a kártya, akkor se nézték QR-kóddal, hogy érvényes-e felmutattad, max kérték hogy a személyit is mutassam fel, és engedtek be. Így azt mondom, hogy ha ingyenes a belépés, vagy esetleg olcsó elővételes jegy és nem kell utazni a koncert miatt akkor menj oda próba szerencse. Ha utazni kell, vagy drága a beugró úgy már neccesebb...


Na meg kérdés, hogy mikor lesz a koncert mert ha február 15 után akkor már nagyon sok kártya érvénytelen lesz a kötelező 3. oltás miatt, így akkor már lehet hogy nézik főleg a kezdetekben...

2022. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!