Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik történelmi korszakban/k...

Melyik történelmi korszakban/kultúrában élnél szívesen?

Figyelt kérdés
Miért?

2022. febr. 24. 07:44
 1/8 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Engem személy szerint az ókori Róma érdekelne, bár abban nem vagyok biztos, hogy szeretnék-e ott élni.
2022. febr. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokban élnék, nyilván. Csak nem azért, hogy 1 nap után valami fas*ságért megöljenek. :D

Szóval ehhez kell egy jó rang, család ilyesmi. Úgy talán mind élvezhető, vagy legalább érdekes.

Én elsőnek a magyar történelmet nézném vissza. Korban meddig felismerhető a magyar nyelv, hogy alakultunk a vándorlás során, honfoglalás, háborúk stb.

Igazából az 1800-as 1900-as évek már nem annyira érdekelnek, de minden ami előtte volt igen.

2022. febr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ókori egyiptom
2022. febr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ókori Rómában, 8-9. századi Skandináviában, 16. században spanyol konkvisztádorként, Anglia ipari forradalomban gazdag fehérként, '80 Amerika gazdag fehérként, Náci Németország
2022. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehetne ugyanúgy pár napra menni, mint ahogy városnézésre elutazik az ember, és aztán jönni haza, akkor szívesen megnézném Krétán a minoszi kultúra virágzását, a macskakultuszt a fáraó-kori Egyiptomban, a gazdag és hatalmas perzsa birodalom központját, meg a kopt kereszténység fénykorát Etiópiában.
2022. febr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 NTBS ***** válasza:
100%
I. Lajos vagy Mátyás korabeli Magyarország.
2022. febr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
100%

"I. Lajos vagy Mátyás korabeli Magyarország."???

Engem ott megölne az ideg, ha látnám a nemesség széthúzását.

2022. febr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A régi görögöknél, de nem állandóan, aztán vissza szeretnék jönni ide.
2022. márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!