Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A majmoktol szarmazunk?

A majmoktol szarmazunk?

Figyelt kérdés
máj. 21. 19:16
1 2
 1/17 Szikszai.B válasza:
57%
Nem.
máj. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
A mai majmokkal volt közös ősünk.
máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ, hogyan definiálod a majmokat.


A ma élő majmokkal közös ősünk (őseink) van (vannak).

Ellenben nevezhető majomnak pl. ez a közös ős is.

máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szavazast akartam h ki hisz ebben az elmeletben de nem sikerult a szavazast belerakni.
máj. 21. 20:38
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem hit kérdése. A tudományos bizonyítékok eléggé egyértelműek.
máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ja mert aztan a tudomany semmiben sem tevedett eddig sem ugye? Mikor nobelt adtak a lobotomiaert amit aztan sosem vontak vissza. Sorolhatnam.

Nem az erdekel h ki hogy tudja visszabofogni amit a tudomany meg a media mond mert azt egy fogyatekos is meg tudja csinalni. Hanem hogy ki mit gondol. Mar ha manapsag egyaltalan barkinek van sajat gondolata barmirol is. Ennyi, kedves hatoska.

máj. 21. 20:49
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

#7: mert egy fogyatékos nem tudja visszaböfögni, miről mi a véleménye? Legalább ne rúgnál ekkora öngólt.


A tudomány meg nem téved. Emberek tévednek. A tudomány egy módszer, amivel a valóság megismerhető, ellenőrizhetó, így természetesen cáfolhatók is az állításai. Ellentétben az, hogy Te valamit elhiszel vagy tagadsz csak azért, mert az tűnik jónak, vagy egy vallás állít valamit, az nem ilyen. Ott a bizonyítékok legfeljebb másodlagosak.


Nekem saját véleményem, gondolatom, hogy az evolúció meggyőző, mert végiggondoltam az egészet, és teljesen logikus, nem azért, mert "ez a tudomány, pont". Te meg az alapján cáfolod, hogy "a tudomány is tévedhet". Akkor ki is tud gondolkodni?


Nem, nem, veled ellentétben én nem kezdek olyan szánalmas személyeskedésbe, mint amit Te csinálsz.

máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Utolso, latom az agymosottsag nem ismer hatarokat 🤣 Konkretan olyan tomeny baromsagokat írsz, hogy reagalni se erdemes ra.
máj. 21. 21:06
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Sokan vannak, akik tőlük, de egyesek férgektől, patkányoktól stb.
máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%

#9: fogalmazz pontosan, nem tudsz rá reaglni, nincs válaszod, nme találsz fogást. Pedig tök evidens dolgokat írtam.


Még egyszer: ki is az, akinek nincs saját gondolata?


Ennyi volt? Ellőtted az összes patronodat?

máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!