Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tapasztaltál, milyen más...

Mit tapasztaltál, milyen más oka lehet még valakinek, az Egyesült Államok vallásos tiszteletén kívül, hogy azt higgye, hogy az USA-t 2001. Szeptember 11-én külső állítólagos terroristatámadás támadás érte?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 05:04
 1/9 jujube ***** válasza:
65%
Mirol is szol ez a kerdes? Nem tul ertheto...
2010. szept. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egy görbe éjszaka után, még enyhén aznaposan, inkább egy jó nagyot aludj, ne összefüggéstelen "kérdésekkel" szerencséltesd a közönséget.
2010. szept. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Errol egyelore csak osszeeskuves elmeletek vannak, tenyek nincsenek. Tehat nem lehet kimondani, hogy belso tamadas volt. De meg ha lenne is ra bizonyitek, az al-Kaida igy is, ugy is benne volt, magukra vallaltak, es tudjak, hogy kik voltak az elkovetok, szoval belso tamadas nem lehet. Max. megrendezett kulso, de ez csak feltetelezes es ebbol kifolyolag nem kellene tenykent kezelni. 9/11-en az emberek a szeretteikre emlekeztek, nem pedig a politikaval foglalkoztak. Azoknak az embereknek nem elsodleges tudni, hogy mi volt, sajnos nem hozza vissza az elhunytakat. Ez nem a tamadokrol szol, hanem az elhunytak megtiszteleserol.


USA-ban elo

2010. szept. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagyok USA-imádó! De ha csak belső dolog lett volna,akkor az alkaloida nem vállalta volna magára! Azóta is szinte naponta hallani öngyilkos merényletekről. Ezért nem hiszek a "belső" elméletben.
2010. szept. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egy egyszerű szemel látható tény például, hogy nem voltak repülőgép roncsok a Pentagonnál. Az épületen keletkezet résen nem fért volna be a Boeing 757-es, így mindenképpen roncsokat kellet volna maga után hagynia. (De csak egy reflektort és két azonosíthatatlan fekete dobozt találtak.)

Semmilyen bizonyíték nincs az al-Kaida létére.

Az viszont tény hogy Osama bin Laden a CIA ügynöke volt.

Szerintem igen is fontos kiölte meg őket. És most is embereket mészárolnak azok, akik megölték a szeretteiket. Vagy azok nem érdekesek, mert többségében muszlimok?

2010. szept. 13. 07:46
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Megmondtam!

Igazából ez egy, az USA által elindított muszlim lejárató sorozat vége. Kihasználták, hogy Mohamed hívei szeretnek a vértanúk szerepében tetszelegni, és miután előre figyelmeztették a feketekabátos bácsik a szerkesztőségeket, egy lézeres hologrammal kivetítették a korábban számítógéppel elkészített támadást a tornyokra, pentagonra és a környező épületekre. Igazából azok az emberek sem haltak meg, őket VIP-passporttal Hawaii-ra küldték, és azt a pár ezer lelket amúgy iscsak statiszták játszották. Már a kiejtésükön hallatszott, hogy nem igazi félelem van a hangjukban.

Aztán a vezetők kaján moollyal mentek haza azs asszonyhoz, azzal a megelégedettséggel, hogy meghaltak ugyan páran - a nép szerint -, dehát a muszlimok magukra vállalták, hát istene, de jó! Így legalább csökken Amerika felépített biztonságos arculata, lemegy a pénz értéke, meg amúgy is, egy ilyen politikai dologgal elérték, hogy az emberek rettegjenek az Al-Kaidától. Hű, igazából pont az volt acél, hogy ezzel a belső támadással Amerikának okozzanak veszteséget... mert tudjuk: a csúcson kell abbahagyni.

2010. szept. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 jujube ***** válasza:
2010. szept. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Én hallottam egy olyat, bár lehet propaganda, hogy Izrael éppen letolt egy kisebb lakórészt Palesztinában(lerombolta emberestől), és hogy ne derüljön ki világszinten ez a barbárság, ezért megrendeztek egy kamikazét a WTC be meg Pentagonba, és terrortámadásnak minősítették...de hát aki visszatámad az is terrorista...vagy tévedek? :D


üdv

25/F

2010. szept. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Obama bin Barack Laden hogy lenne ma USA elnök?
2010. szept. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!