Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Számít a külső az életben?...

Számít a külső az életben? Mennyire? Mikor? Miért? Tényleg létezhetne egy olyan világ, ahol az emberek nem ez alapján ítélkeznek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 19:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
van ilyen hely!külföld.az nem Magyarországon van
2011. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%

"Számít a külső az életben? Mennyire?"


Igen. Nagyon.


"Mikor?"


Párválasztáskor leginkább (mégpedig nagyon helyesen), állásinterjúnál is például.


"Miért?"


Mert sok dolog lejön belőle az illető emberről (pl. mennyire igényes stb.).


"Tényleg létezhetne egy olyan világ, ahol az emberek nem ez alapján ítélkeznek?"


Nem. Csak a külsőre előnytelen emberek szeretnék hinni hogy lehetséges mert szenvednek a külsejük miatt, igyekeznének úgy változtatni a világon hogy nekik is jó legyen pedig akkor lenne igazán jó nekik ha ők változnának.

2011. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Az elso jol el van tevedve...

Mindenhol szamit, elony.

2011. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

2.válaszoló,

Az utolsó pár sorodból ítélve egyrészt igazad van, de hozzáteszem én adok a külsőmre szeretem a szép cuccokat, ápolt vagyok DE viszont az arcszerkezetemen sajnos nem tudok változtatni...


Egyébként szerintem mindenhol fontos a külső, de csak egy bizonyos pontig mert az is tükör rólad, hogy milyen lehetsz.

De azt is mondanám, hogy ízlések és pofonok, mert ami nekem tetszik általában az másnak meg nem szokott tetszeni.:) Eddig mindig így volt nálam.

2011. aug. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
4. válaszoló, nagyon egyetértek.
2011. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rossz belátni és egyben borzalmas is, de azt kell, hogy mondjam, szinte csak a külső számít. A belső elenyésző részben fontos, még mindig nem tudjuk pontosan, hogy a belsőből fakad a külső, vagy a külsőből belső, vagy egyáltalán semmi köze a kettőnek egymáshoz.

A mentakommunikációnak iszonyú nagy szerepe van, tudat alatt félelmet, ellenségeskedést, imádatot, vonzódást idéz elő még azelőtt, hogy az illető megszólalna és ez már befolyásolja a hozzá való viszonyulást, ami a jövőben végbemegy.

Bármit mond valaki nem egységes a reagálás az elhangzottakra. Ha egy 8 éves mondja, hogy megöllek, kevésbé vesszük komolyan, mintha egy kigyúrt kopasz bácsi mondja. Ha egy nő felpofoz egy férfit senki nem siet a segítségére, ellenben ha egy férfi egy nőt...


Jobban felkelti mindenki figyelmét ha egy jóképű kedves ember öl meg titkon 150 embert, mintha egy bibircsókos 160 centis csúnya ember. Drámaibb, ha egy szinkronszínész mond el egy monológot egy filmben, mintha az utcáról behívnak valakit és az beszél (a hangszín is a külső része, a hangszálakból ered). És akkor már ha filmről esik szó, ha pl. a Titanicban Kate Winslet helyett egy 150 kilós nő játszotta volna a főszerepet, nem biztos, hogy Oscar díjat kapnak.


Tessék ezeken elgondolkodni és belátni, hogy a külső mindennél fontosabb ha jól akarsz szórakozni...

2011. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Azért egy férfi pofon merőben más, mint egy női pofon..és másrészt lehet, hogy megérdemelte a pofont még akkor is ha nő kapja, de az sem lehet ok nélkül ha egy nő üt meg egy férfit.


A többivel viszont egyet értek amit írtál utolsó válaszoló.

2011. aug. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

20:51


Igen, de miért is más? A külső miatt, mert a férfi erősebb egy nőnél, az egész nemiség a külsőhöz tartozik, és attól lesz valaki nő belül is, hogy a külső hat a belső lelki világára.

2011. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Miben más? Még egy vékony fiú is akkora pofont tud leütni tapasztaltam már, pedig semmi oka nem volt rá csak szimplán dilis volt a gyerek, mert rájött az 5 perc(amúgy senki nem kedvelte). És ő elég vékony volt, de akkorát kaptam tőle, hogy még most is emlegetem.

A női pofon meg nem olyan erős, mint egy férfié, mert egy férfi inkább izomból üt, a nő meg inkább indulatból de a kettő nem egyeztethető össze akkor sem.

Viszont én akkor is azt mondom, hogy a verekedés semmire sem megoldás akár nő akár férfi inkább felejtsék el a pofont is.

2011. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem tudom elhinni, hogy csak a külső a fontos.

Tényleg ennyire igénytelen lenne sok ember,

hogy egy iszonyú buta, műveletlen, bunkó, stb. emberrel együtt tudna lenni, csak azért, mert szép számára? meg relatív, kár ezen agyalni ennyit.

2011. aug. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!