Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vásároltok még könyveket? Ha...

Vásároltok még könyveket? Ha igen, milyeneket?

Figyelt kérdés
2022. márc. 14. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Igen, de idén próbálom visszafogni magam, mert nem állapot, hogy tavaly 20-30 ezret költöttem havonta könyvekre, autónk meg nincs...
2022. márc. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Idén inkább elindítottam egy hangoskönyv előfizetést helyette. Főként ismeretterjesztő könyveket hallgatok/olvasok.
2022. márc. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
63%

Szia!

Kifejezetten szeretek könyveket vásárolni. Sokszor már csak használtan veszem mert az újonnan vett elég drága tud lenni.

(Személyes kedvenceim a történelmi regények.)

2022. márc. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Isti22 ***** válasza:
63%

Egyfelől a kötelezőket veszem meg, legyen az irodalom vagy szakkönyv vagy egyéb jellegű könyv, hiszen azok kellenek mindig.


Másodszor ismerősök könyveit szoktam megvenni, hogy ezzel is támogassam őket.


Harmadszor pedig azokat, amik érdekelnek, aztán legfeljebb nem tartom meg őket.


Szerencsére vagy sajnos nincs túl sok időm és energiám olvasni, úgyhogy ez nem nagy tétel, de amúgy én is inkább használtam veszem, ha elérhető.


Legutóbbi szerzeményem Széchenyitől a Hitel.

2022. márc. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!