Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet felismerni egy...

Hogy lehet felismerni egy fehérbőrű cigány embert? Mik a vonások?

Figyelt kérdés
Nem kell szőkének lennie. Meg nincs "fekete" szemük. Pl. akinek már csak szinte magyar a családja és max. a nagy/déd/ükszülei közül volt valaki echte roma. Mert van ilyen rokonom, akiről nem mondanám meg hogy cigány, ha nem ismerném. Meg iskolában is van ilyen gyerek.
2022. márc. 17. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Annak vallja magát.
2022. márc. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2022. márc. 18. 16:39
 3/6 anonim ***** válasza:
de remélem tudod hogy a szőke haj az természetes a cigányoknál? sőt a vörös is... ahogy a fehér bőr is...
2022. márc. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"de remélem tudod hogy a szőke haj az természetes a cigányoknál?"


Úgy tudtam, hogy az oláh cigányoknál

2022. márc. 25. 15:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Ma este hazafelé menet pont belefutottam egybe. A viselkedése mindent elárult pedig elsőre tökre nem hittem volna hogy az ránézésre. Én tök nyugodtan megyek előre a járdán ez meg jön szembe a haverjával és rám ordít hogy "Mi a f@szt nézel?" Holott jó ha fél másodpercre tekintettem feléjük.


Mondom anyádat. Erre jött a tipikus szájkarate hogy "Miit pofázok én forduljak csak meg egy pofonért stb"


De az utolsó mondata volt a csattanó mielőtt feladta az "üldözésem".


"Mindjárt megszurkállak büdös magyar".


Még ha nem is büdös magyarozott volna le most őszintén hány nem cigány viselkedik így? Egy random embert megy a dolgára erre kevesebb mint 10 másodperc alatt a semmiből odáig jutunk hogy már késeléssel fenyegetünk valakit aki a légynek sem ártott.


Pár perccel ezek után elgondolkoztam hogy hány esetet olvashattunk már a hírekben amik hasonlóan kezdtődtek és rosszabbul végződtek. Ilyenkor persze legtöbbször úgy fogalmaznak hogy a vádlott és a sértett "szóváltásba keveredtek".


Véletlenül sem úgy hogy: Egy erőszakos agresszív személy ok nélkül belekötött áldozatába stb stb.

2022. márc. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Zenész, az már gyanús
2022. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!