Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rossz flash mitől lehet?

Benivagyok22 kérdése:

Rossz flash mitől lehet?

Figyelt kérdés
Szóval...füvezetem már párszor tényleg 2 hetente minden hétvégén, de 1 hónapja mikor csináltunk egy jointot, és elszívtuk teljesen más hatások jöttek rám, mint azelőtt... Azelőtt volt nevetés,hülyéskedtünk,összevoltam zavarodva...az átlagos stb... Viszont mikor ugye 1 hónapja megcsináltuk ezt a cigit(teljesen minőségi volt) egy olyan rossz flassh jött rám, hogy a szívem teljesen furán dobog, és hogy megfogok halni, és remegtek a lábaim. Így vissza gondolva nagyon jó flash, de akkor az tiszta borzalom... És amióta szívok csak arra tudok gondolni semmi másra és ha nagyon arra gondolok jelentkeznek azok a flashek mint akkor... Nem tudjátok hogyan lehetne ezt uralni vagy bármit csinálni? (Az olyan megjegyzések nem nagyon érdekelnek, hogy TedD lE, KáRoS tudom jól, hogy az...)

2022. márc. 23. 23:51
 1/2 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Magasabb volt a dózis a megszokottnál, valamint közrejátszhatott, hogy esetlegesen a hangulatod sem volt tökéletes hozzá.
2022. márc. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Az egész hangulat függő.


Ha rossz a hangulatod, közérzeted, vagy esetleg a közelmúltban volt valamilyen megrázkódtatásod, az is közre játszhat, én is éltem már át bad trippet, ha rossz a hangulatod akkor ne füvezz, tudom nem erre a válaszra vártál, de e téren tapasztalt vagyok. Ha szarul vagy, ne, csak szarabb lesz, a fű arra van, hogy vibe-olj. Illetve mint #1 is mondta lehet az hogy a nagyobb mennyiség terhelte meg a szervezetet. Mint mondtam nekem is volt bad trippem általában ezt egy kisebb pánik roham követi, szerintem ne ijedj meg, persze ezt könnyű mondani, de hidd el, megértelek, mert amikor jól esik akkor miért ne? De ha a hangulat vagy esetleg az egészség nem engedi akkor egy picit tedd pihenőre.

Tapasztalatok alapján mondom.

Remélem valamennyire hasznos is tudtam lenni, bár kusza és repetitiv egy válasz lett ez.

2022. márc. 24. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!