Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet egyszeri füvezéstől...

Lehet egyszeri füvezéstől maradandó mentális bajom?

Figyelt kérdés
Pontosan egy héttel ezelőtt egy ismerősömmel kimentünk egy közeli parkba elszívni egy cigit. Tudni kell, hogy már ezelőtt is szívtam, de ez most green peace volt és csak ketten szívtuk, szóval jóval nagyobb dózis volt, mint eddig, emellett nem vagyok nagy füves, legfeljebb néha társaságban. Sajnos nem voltam túl felkészült, mert előtte zsírosat ettem, illetve ittam előtte egy sört, ami eddig nem volt probléma füvezésnél, de valószínűleg a dózis miatt ez se jött jól.. ezenkívül eleve hülye ötlet volt a parkba menni, mert miután elszívtuk még haza is kellett menni, ami amúgy is legalább 15 perc, de így kétszer annyinak tűnt és késő este is volt már. Egy bizonyos ideig nem volt gond, legalábbis nem voltam különösebben rosszul. Viszont amikor nem messze voltunk a házamtól és már az éppen szóló zene is elmosódott, egyenes úton sétáltunk, ami megint nagyon nem jött jól, ami ki is hozott belőlem egy paraflash-t. Amikor fordultunk be egy kis utcába, egyfolytában ismétlődött az út vége és az ismerősöm mozdulata, ahogy éppen rám néz. Ettől persze beparáztam rendesen, mert ugye végtelennek tűnt, szóval be pánikoltam. Az ismerősöm rángatott ki az ismétlődő jelenetekből. Hazaértem épségben, de otthon se voltam sokkal jobban, másnap azért igen, de éreztem, hogy rossz a közérzetem, persze ez azóta eltűnt. Azt még tudni kell, hogy az érettségik után nekem kellet még matek szóbeliznem, ami ma volt (sikerült is). Ez akkor annyira nem stresszelt, de lehet, hogy közrejátszott a paránál. Na a probléma az igazából, hogy ha bár azóta nem volt semmi hallucinációm, sőt annyira nem is agyaltam rajta sokat, a heves szívverés ritkán visszajött, de amúgy semmi komoly. Visszatérve, most, hogy végeztem a matekkal is, utána fel is szabadultam és jó kedvem is volt még reggel, viszont 1 órája nem őszinte az örömöm, mintha már nem tudnék örülni neki, pedig most volt és eszembe jutott, hogy talán már nem tudok értékelni ilyen nagyon pozitív érzéseket úgy, mint eddig. Lehet csak magamat stresszelem ezzel a gondolattal, de gondolkodom, hogy az elmúlt egy hétben voltam e igazán boldog vagy nevettem e őszintén (a matek szóbelitől függetlenül). Volt egy kisebb buli nálunk, a szívás után pár nappal, ott jól éreztem magam, de már nem tudom, hogy mennyire volt őszinte.. Szóval kicsit hosszan írtam le, de azt szerettem volna, hogy egyértelműek legyenek a körülmények meg az előzmények. A kérdés tehát, hogy ez maradandó lehet e a lelki világomra nézve és az egészségemre? Még annyit hozzátennék, hogy nem voltak soha depressziós tüneteim és pánikbetegségem se volt valószínűleg soha.

2020. jún. 11. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem kéne drogozni, és akkor nem lesznek ilyen problémáid.
2020. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Az a baj, hogy túlkomplikálod. Stresszes voltál, erős volt a fű és te lehet alapból is ilyen "overthinker" vagy. Hanyagold az alkoholt meg a füvet egy ideig, menj ki biciklizni meg legyél barátokkal, jobban leszel.
2020. jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A masodiknak igaza van, tulgondolod. Gondolom mar kiurult a szervezetedbol azota, a panik miatt maradt meg benned ez rossz elmenykent es most figyelgeted magad. Probald meg elterelni a figyelmedet.
2020. jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2. és 3. válaszolónak köszönöm, nagyjából én is erre gondoltam, csak érdekelt mások szempontja is. Alkoholt azóta ittam (nem vedeltem azért) és igazából nem volt baj, de füvezni most egy jó ideig nem tervezek az biztos, főleg nem green peace-t. A figyelemelterelésen meg természetesen mindig rajta vagyok.
2020. jún. 11. 14:47
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
1. A fű nem drog. Hanem gyógynövény.
2020. jún. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

5-ös:


O hát az nem drog, csak éppen vannak olyan emberek akik kinyirjak majdnem az anyjukat, ha nem kapja meg az esti kis cigijet, mert nem tud anélkül aludni.


Wow, milyen érdekes hogy nem drog. Ugye az LSD is csak egy ártatlan bélyegfajta, rendszeresíteni kéne az összes postán ugye?

2020. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os. Drognak drog, ezzel nem akarok vitatkozni, de az egy erős marhaság, hogy megölöd az anyád egy füves cigiért. Aki megöli ezért, az egy tál paprikás krumpliért is megölné.
2020. jún. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne keverd össze az Lsd-t a fűvel. Semmi köze a kettőnek egymáshoz.
2020. jún. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!