Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van 30 e ft értékben Sodexho...

Van 30 e ft értékben Sodexho kultúra utalványom, viszont 2007. 12. 31-ig volt érvényes. Milyen lehetőség van, hogy még felhasználhassam?

Figyelt kérdés
Esetleg csere vagy valamennyi kp. ráfizetés ellenében még lehet használni valahogy megújítani, vagy dobhatom a kukába?
2008. jan. 1. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

A munkáltatódnál érdeklődj ha onnan kaptad, mert a cégek visszaküldhetik a Sodexho-nak a lejárt de fel nem használt utalványokat és "becserélhetik".

De az is elképzelhető, hogy van ahol elfogadják január 31-ig, a Sodexho-s melegétel jegyet például van ahol el szokták fogadni egy hónapig még.

2008. jan. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Hát... Én a Burger Kingben dolgoztam és egyszer január elején nem vettem észre, hogy előző évi tikettel fizettek, így lett majdnem 10 ezer kasszahiányom és a fizetésemből ezt le is vonták, mondván, hogy én voltam a balfácán, amiért nem néztem meg, mit veszek át. Végülis jogos... Szóval nálunk nem fogadták el. Szerintem máshol sem, munkahelyeden próbáld meg.
2008. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

egyszerűen szerencsétlen vagy. hogy markánsan fejezzem ki magam: megszívtad! de kajak ha egyszer van egy határidő kitűzve, az azt jelenti, hogy nem illetve semmilyen esetben nem fogadják el határidő lejárta után az utalványod. tiszta szívemből szánlak de így van.

ilyen ráfizetős dologra semmi esélyed, mert az az utalvány az nekik promóciós anyag és nekik nemsok hasznuk van belőle ha te adsz egy ezres plusszt nekik! ennyi.

de ezek ám jelentős és fontos kérdések a társadalom és az emberiség számára! szívesen

szia

2008. jan. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel őket és kérdezd meg, mit lehet tenni.

Sodexho Magyarország Kft.

cím: 1143 Budapest, Ilka u. 31

telefon: +36 1 8010 900

fax: +36 1 8010 901

e-mail: sodexho@sodexho.hu

[link]


Az elfogadóhelyek még 6 hónapig beválthatják az utalványokat a központban. Az elfogadóhelyek azért nem fogadják el az egyszerű földi halandótól, mert nem és kész.

Jó tudni, hogy ahol jeggyel fizetsz, ott tulajdoképpen kapsz 3% kedvezményt. Mert a cég ennyivel kevesebbet kap a beváltott utalványokért. Ez a kibocsátó (sodexho, stb) haszna. :))

2008. jan. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Szia! Én egy cég munkaügyi osztályán dolgozom, és konkrétan tudom, hogy a munkáltatód visszacserélheti. Viszont mivel rá kell fizetnie, ugyanannyit valószínű nem kapsz majd vissza. Te mint magánszemély nem cserélheted be. Vagy add el a harmadik válaszolónak, ha felhasználja valamilyen kultúrális intézményben hátha kikupálódik egy kicsit :). Nem értem miért kell ilyen bunkó módon válszolni...
2008. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos járunk így. Ezért utálom egy kicsit ezt az utalványos dolgot. Mert nagyon kell a dátumra figyelni. Nekem is volt egy csomó összegyűlt piros utalványom decemberben, és nem győztem a kollégákkal csereberélni, hogy ki az aki még decemberben tutira leebédeli az utalványát. Mondjuk jó tudni, hogy a munkahely becserélheti.
2008. jan. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Én is így jártam.

Az ügyfélszolgálatuk (06-1) 4345868 készséges volt. E-mailben küldött egy csereigénylő lapot, amit kitöltve, az utalványokkal együtt kell visszaküldeni a Sodexonak. 3%-os kezelési költség fejében kicserélik kb 15 nap alatt.

2009. jan. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!