Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit csinál a BKV azokkal az...

Mit csinál a BKV azokkal az emberekkel akinek VAN ÉRVÉNYES BÉRLETÜK és nem tudják használni mert nincs lehetőség?

Figyelt kérdés
elegem van ebből a kurv@ sztrájkból már semmit nem lehet elintézni ha olyan helyen laksz ahol nincs busz!!!!!!!!! és még ki tudja meddig fog tartani hát eldobom az agyamat!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jan. 13. 15:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
75%
én ugyan nyíregyházán élek, de teljesen megértelek....szörnyű állapot lehet akik nem tudnak munkába menni stb a hülye sztrájkolók miatt...nekem ezekről a bkv meg vonat sztrájkokról amúgy is az a véleményem, h ha nincs megelégedve a fizetésével akkor miért nem tanult többet tudta h ezzel nem lesz milliomos és akkor követelik a sok pénzt stb!!ez kész!!!
2010. jan. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

index:"Hetekig is eltarthat a BKV-sztrájk"

A buszsofőröknek nettó 250e a fizetésük. Elmehetnek a ****-ba. A római légiókban volt ilyen "tizedelés", ha a légió fegyelmezetlen volt, minden 10. embert kivégeztek. Itt is az kéne, minden 10. sofőrt ki kéne rúgni a ****-ba, minden egyes sztrájk-napon.

2010. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocs, bruttó 250e, de még így is több, mint édesapámé, aki tanár.
2010. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
sajnos semmit, és én milyen peches vagyok, a lányomnak kétszer vettem meg az ehavi bérletet, mert elhagyta az elsőt!
2010. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 BeerHunter ***** válasza:
100%

Ezt már beírtam egy hasonló kérdéshez, de sztem ide is passzol:

Én számolom a napokat, amin nem tudtam használni az érvényes bérletemet, mert épp nem indulnak, mert szakadt az ülés, illetve amikor munkabeszüntetősdit játszanak. Ezeket a napokat hozzá fogom csapni a bérletem szavatossági idejéhez. Ha ellenőr meg akar büntetni, szó nélkül lerúgom a buszról, az is biztos. Szóval nem vagyok boldog...

2010. jan. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Nem 250.000. a fizetésük, csak papíron. 140.000-ret ha kikapnak. Teljes mértékben megértem őket, én is ideges lennék, ha más 100.000.000-kat venne fel, nekem meg ócska sz*r busszal kellene járnom. Rá fér a pestiekre egy kis gyaloglás, hamarabb kell otthonról elindulni.
2010. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

"Nem 250.000. a fizetésük, csak papíron. 140.000-ret ha kikapnak."

Igen, fent írtam, hogy 250e a bruttó, ennek kb. fele adó, tehát valóban olyan 130-140 körül kapnak kézhez. És még így is többet, mint pl. szüleim, akik pedagógusok.


"Rá fér a pestiekre egy kis gyaloglás, hamarabb kell otthonról elindulni."

Ugye te nem Pesti vagy? Ez hadd ne kommenteljem.


"nekem meg ócska sz*r busszal kellene járnom"

Nem a buszok, bkv állapota miatt megy a sztrájk, hanem a fizetésük miatt. És megmondjam, hogy miért? Mert megtehetik, és mert van érdekérvényesítő erejük. Szerinted mi lenne, ha a tanárok két napig sztrájkolnának?? ( az égvilágon semmi ) Na, ezért nem sztrájkolnak a tanárok.

2010. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Azt kellene csinálni a Bkv-val, hogy aki nem tud busszal közlekedni, hívna egy taxit kérne számlát és kifizettetné velük (Ha olyan végkielégítések nem okoznak gondot, akkor azt is ki tudnák fizetni). Kész röhej! Megértem azokat akik nem tudnak autót venni, fenntartani, de amúgy is olcsóbb saját autóval közlekedni mint Bkv-val.
2010. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
77%

Én nem pesti vagyok, de az egyetem miatt (mivel a fővárostól több mint 200 km-re lakom) budapestre költöztem. Namármost... vizsgaidőszak. a buszok (már amennyi a külvárosba kijön) tömve vannak emberrel. Ma sétáltam 5 megállót. Ott felszálltam egy buszra amivel egy óra alatt értem ki a lakásomba. Van bérletem, nem kevésbe került, a szüleim még net 140et sem keresnek (összesen). De ne várja el senki, hogy kosztümben 25 km-t sétáljak mert bsznak felvenni a munkát. Ha bármelyik szülőm ilyet csinálna, gondolkodás nélkül kirúgnák, úgy hogy a lábuk sem érné a földet. Holnap megint vizsgám lesz, de lehet már hatkor kimegyek a buszmegállóba, hátha jön vmi sz*os busz.... mert ide nem jár sem metró, sem villamos. a bérlettel most max a kedves fenekünket törölhetjük ki...


19/L

2010. jan. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

"De ne várja el senki, hogy kosztümben 25 km-t sétáljak mert bsznak felvenni a munkát."

Igen, itt Pesten sokkal nagyobbak a távolságok, mint egy átlagos vidéki kisvárosban ( mint pl. nálunk Békéscsabán ), nem sétálásra való ez a város.

A levegő állapota iszonyatos, engem a belvárosban a hányinger kerülget, főleg most, hogy mindenki, aki csak teheti autóba száll.

2010. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!