Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy egy szerencsé...

Hogy lehet, hogy egy szerencsétlen kis lúzerből ilyen srác lett?

Figyelt kérdés

Tegnap megláttam egy általános iskolai osztálytársamat és alig akartam elhinni, amit láttam. Egy kávézóban ültünk és ő egyszer csak bejött és leült egy asztalhoz, ahol már ült két lány (akik nem kicsit gyönyörűek voltak) és egyszer csak megcsókolta az egyiket. :o Na én itt alig hittem el, amit láttam. A lány egy nagyon nagyon gyönyörű szőke bombázó volt, a másik is mondjuk. Alig hittem el. Aztán pár perc múlva mentek is én meg követtem őket, mert nagyon érdekelt, hogy hová mehetnek. Na itt megint alig hittem a szememnek, mert beszálltak egy elég drága autóba.

Itt megint követtük őket és szerintem haza mehettek, de egy nagyo szép és nagy házba. Ma megkerestem a srácot fb-on és az a szőke lány, akivel láttam, a barátnője meg van egy jó pár drága autója is meg ilyenek. pedig ált. suliban közel sem így volt. Sima átlagember volt a srác meg egy elég nagy lúzer, néha csesztettük is a bnőimmel, most meg itt tart! :O


2010. szept. 18. 23:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mert vagy tanult vagy maffiózó lett belőle. (Utóbbira nagyobb az esély)
2010. szept. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
hát igen ez van pár év alatt sokat változik az ember
2010. szept. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Legalább kiderült, miért szeretik:>
2010. szept. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt akkor sem lúzer. Csak ti gátoltátok mindenben., ami szép mondhatom. Azért nem semmi, hogy embereket csak úgy kiközösítenek. Meg lúzernek tartják anélkül, hogy ismernék.

Ja ,bocs ezek után már embernek is nézed??:) Örülök, hogy már emberszámba veszed.

2010. szept. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Látod látod, miből lesz a cserebogár?!

Te meg egy utolsó ribanc vagy, mert ameddig nem volt semmije, addig lenézted, most meg sz@rás után is kinyalnád a valagát.

2010. szept. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem miffiózó sztem. :D Azt mondják, az apja valami nagyember lett meg befektetett meg mittomén. De akkor is, még most is alig hiszem, hogy ilyen bnője van, ált suliban nem ilyen volt...
2010. szept. 18. 23:30
 7/20 anonim válasza:
72%
tapadj rá szop.d le légy a felesége mérgezd meg vedd el a vagyonát...úgy is ez a terv nem?
2010. szept. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjad már mi volt általános suliban!


Benne van a tutiban, te meg nem és irigykedsz, hogy az általad lúzernek tartod ember többre vitte, mint te.

2010. szept. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%
Én is lyen voltam,mindenki sz.patott,aztán elkezdtem melózni,aztán telt az idő.Hát azóta változtak a dolgok.Nem otthon kell menősködni meg kur.áskodni a téren, hanem el kell menni DOLGOZNI,ennyi!!
2010. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%
Általánosban csak ti gondoltátok olyannak. Őt találtátok meg, és olyankor aztán már védekezhet valaki, és mutathatja meg a jobbik arcát (amin nem mellesleg te most meglepődtél). Az alap személyiség sosem változik, akkor is így szerették volna a nők, csak ti rendesen elvettetek tőle pár évet a boldogságból. De szeretlek....
2010. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!