Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen a Kapolcsi fesztivál?

Milyen a Kapolcsi fesztivál?

Figyelt kérdés
Szeretnék menni pár barátommal a Kapolcsi fesztiválra 07.28 tól. Nem voltam még itt és hallottam róla jót és rosszat is. Sokat hallom hogy sok a verekedés és a drogozás ezen a fesztiválon,de azt is hogy egy nagyon kultúrált rendezvény. Valaki el tudja mondani személyes tapasztalatát?

2022. jún. 23. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ez a művészetek völgye nem egy híres balhés fesztivál. És nem csak kapolcson tartják.

Másrészt ha tartasz attol, hogy emberek verekednek egymással és drogoznak körülötted akkor határozottan nem ajánlom, hogy fesztiválra menj.

2022. jún. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még a Szigeten sem tapasztaltam verekedést, még a drogozás sem tűnt fel. Biztos volt, aki élt szerekkel, de én a zene miatt mentem és semmilyen probléma nem volt, vigyáztam, hogy mit iszok. Nem szabad mástól elfogadni italt, más üvegéből inni és akkor semmi gond nincs

A Művészetek Völgye sokkal nyugodtabb fesztivál, ott nem kell félned ilyen dolgoktól.

2022. júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!