Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Művészetek Völgyében mennyi...

Beko toni kérdése:

Művészetek Völgyében mennyi pénzből lehet meglenni egy nap önkéntesként?

Figyelt kérdés
Önkéntesként megyek, kaja, szállás, jegy biztosítva, igazából csak piára meg itt-ott egy kis harapnivalóra kell költenem. Végig maradok az elsőtől az utolsó napig. Első völgyező leszek (mármint hogy ott is alszom), egyik völgyes ismerősömet kérdeztem, ő a napi 3000 ft-tól a napi 10000 ft-ig mindent elképzelehetőnek tart embertől függöen, és akkor még az inflációt nem raktuk bele. Rólam annyit hogy pénzügyileg eléggé "skót" vagyok, ellenben nagyon szeretek inni és sajnos meg is éhezek buli közben.

2022. máj. 18. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Akkor attól függ hol eszel és iszol. Művészetek völgye sajátos fesztivál mert ugye ingyen lehet bemenni csak a koncerthelyszíneken kell felmutatni a karszalagot amit ugye ti fogtok lecsekkolni. Meg azt, hogy nincs-e pia az embereknél. Ott bent repoharakba csapolják a méregdrága sört de viszont Kapolcson is pl van sima élelmiszerbolt ahol olcsóbban veheted. Mint ahogy a kaját is. Persze ott van a hagyományos magyar ételeket áruló konyha de ellehet lenni anélkül is ha nincs rá pénzed. Sokan kihúzzák hidegételekkel dobozos sörökkel én úgy voltam vele ha már egyszer fesztivál van csináljuk rendesen és úgy a napi 10000+ költség lazán összejön...
2022. máj. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha skót vagy, de szeretsz inni, enni...

Van közért viszonylag átlagos árakkal, ott is árulnak dobozos sört, rágcsát.

Összecsaphatsz magadnak talán valami kaját, szendvicset, ha annyira nem akarsz büfében venni, ami valóban drága.


Ha nem vagy kényszeres költő, hogy mindenféle cuccot vegyél, akkor olcsón megúszhatod, de ha könyveket, kézműves dolgokat, kaját, stb. akarsz venni, akkor valóban mélyen a zsebbe kell nyúlni.

Viszel kulacsot, vagy valamit, és tudsz vizet inni, nem kell kóla.


Azért megjegyzem, hogy az önkéntes kaja nem egy ötcsillagos kategória.

2022. máj. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Arra készülj fel, hogy ott gyakran hideg van éjjel, hajnal. (körben hegyek, és a hideg lefele, a meleg felfele kerül). A szálláshely nem valami extra.
2022. máj. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!