Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van határa az emberi hülyeségnek?

Justdoit60 kérdése:

Van határa az emberi hülyeségnek?

Figyelt kérdés
Minap vásároltam a Tescoban. Sokáig nem lehetett cukrot vásárolni. Maximum 10 kg-ot lehet vásárolni. MAXIMUM! Én vettem 1 kg-ot. Erre nézem a sok birkát, hogy mindegyik fóliástól veszi, véletlenül se maradjon másnak. A sok idióta balf.sz úgy értelmezi, hogy nekik mindenképpen meg kell venni fóliásan, nem értik, hogy nem minimum, hanem maximum. Ti is ismertek ilyeneket, akik a birkák táborába tartoznak?
2022. jún. 25. 14:22
1 2
 11/14 anonim válasza:
91%
Hát ... Lehet igaza van a kérdezőnek, és a mondatot nem tudták értelmezni
2022. jún. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, ne csodálkozz. Hiába hatósági áras a cukor, ha nagy az infláció, most kell feltankolni. Kiterjesztik és megemelik a NETÁ-t, ezért sokan inkább a cukorra cuppannak rá, hogy majd otthon süssenek-főzzenek. És még befőzési időszak is van.
2022. jún. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
93%

"A sok idióta balf.sz úgy értelmezi, hogy nekik mindenképpen meg kell venni fóliásan, nem értik, hogy nem minimum, hanem maximum.Ti is ismertek ilyeneket, akik a birkák táborába tartoznak?"


Ritkán szoktam konfrontatív hangnemben válaszolni, de most visszatükrözöm a te stílusodat:


Igen, ismerek birkát, például itt vagy mindjárt te, aki képtelen túllátni a saját elméje korlátain, és semmi más okot nem képes feltételezni a nagyobb mennyiségű cukor vásárlás motivációjaként, mint hogy egy vásárlókkal teli boltban rajta kívül senki nem képes értelmezni a minimum és maximum szavak jelentse közötti különbséget.

2022. jún. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13, nem tudom mennyire emlékszel, mikor COVID őrület volt. Mindenki felvásárolta a wc papírt (gondolom ők mind fostak 3-6 hónapon keresztül, azért volt szükségük ennyire), meg a hús készlet, feltételezem abban a pár hónapban extra szükségük volt a hús bevitelre, gondolom azért vásárolták fel, mert rossz volt a vérképük a kalóriaszegény kajától. Gondolom......
2022. jún. 26. 13:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!