Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Németországban igaz,hogy...

Németországban igaz,hogy személyi igazolvány bemutatásával adják az étolajat?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mondta nekem ezt az információt.Igaz vagy sem?

#Németország #étolaj #Élelmiszer válság
2022. júl. 12. 12:20
 1/7 anonim válasza:
100%
Baromság. Max a szociális boltban.
2022. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Múlt héten vettem, k.rva drága volt, de személyi nem kellett hozzá. Nem kell elhinni minden baromságot.
2022. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ezt nem "elhiszik" hanem kitalálják itt a kedves fidesz-ügynök elvtársak.

Lassan jönnek majd a "igaz hogy megfagyott németek hevernek az utcákon" kérdések is.

2022. júl. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valaki olajat kellett küldjön a fiának németországba onnan hallottam.
2022. júl. 12. 19:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Nem volt nála személyi? Ne nevettesd már magad, minél inkább csűröd csavarod a sztorit, annál nagyobb hülyét csinálsz magadból.
2022. júl. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért kellett küldeni, mert sokáig nem volt kapható, illetve ha volt is elkapkodták.

A személyi egyszerűen butaság

2022. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor annak a valakinek a fia egy balf@sz. Ekkora baromságokat is csak itt lehet olvasni.

Nem tudom mit van mindenki megőrülve az olajtól. Ha nincs, max főzök mással. De az is megérdemli, aki megveszi 6 euróért a sima étolajat, mikor annyiért már olívaolajat is lehet kapni, meg x egyéb lehetőség is akad. Én utóljára 1,79 euróért vettem.

2022. júl. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!