Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Néhány addiktív politoximán...

Néhány addiktív politoximán (függőségre erősen hajlamos "mindegycsaküssön" típusú embertársunk) miatt miért kell még mindig horrort csinálni a marihuánából?

Figyelt kérdés
Szerintem ez olyan mint amikor anno szabotálták a gőzmozdonyt, mert a "sátán kovácsolta", és mert elüt, ha eléállsz. Nevetséges. Közben meg a nyerőgép és a boroskólától rókázó tinilány a világon a legtermészetesebb dolog, pláne nálunk.
2010. szept. 22. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
attól még, hogy ilyen hűdeokosan adod elő, a marihuána csak kábítószer marad, amit tiltani kell!
2010. szept. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A marihuána 15 év alatt fejti ki azt a jellemromboló hatást, amit a heroin 3 év alatt... Ezt mondta dr. Csernus. Ő pedig ért a témához.
2010. szept. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem is mondja senki, hogy a heroin jobb

attól még a maihuána nem lesz jó

2010. szept. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azért, hogy egyel kevesebb dologgal tudják magukat mérgezni az "addiktív politoximán"-ok. meg hogy legyen miről tudományoskodó kérdést feltenned :P
2010. szept. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát inkább az alkoholhozzáférhetőséget kéne csökkenteni, a füvet meg engedélyezni. Szerintem olyan torz már a mai társadalom értékrendje, hogy ezen inkább csak javíthatna a marihuána.
2010. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudományoskodó?:D Bocsánat, hogy nagyobb a szókincsem, mint néhány fafejünek.
2010. szept. 23. 23:04
 7/7 A kérdező kommentje:
Majd' elfelejtettem, aki nem beszólt, hanem ELGONDOLKODOTT és tisztességgel válaszolt, annak köszönöm, a maradék kettőnek üzenem, hogy olvasson sokat, és művelődjön egy kicsit, nem lesz tőle baja. Én se tartom okosnak magam, de csak mert míveletlenek vagytok, ne dobáljatok sarat azokra akik helyettetek is gondolkoznak. ;-)
2010. szept. 24. 14:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!