Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Társadalmilag mennyire elfogad...

Társadalmilag mennyire elfogadott napjainkban, ha valaki önszántából nem szeretne gyereket?

Figyelt kérdés
Mennyire néznek furán valakire, mennyire tartják ördögtől valónak, ha valaki nem vállal gyereket?
2022. aug. 20. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Kit érdekel? Ha mindenki a saját életével törődne, nem mással, akkor nem lenne a társadalmi nyomás sem. Én szeretnék gyereket, de ne más döntsön a testemről és a méhemről, és ne más döntse el, ki mitől lenne vagy épp nem lenne boldog az életében!
2022. aug. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
A "hanyatló nyugaton" teljesen elfogadott, Magyarországon meg csoda, ha nem köveznek meg érte (főleg a jelenlegi kormányt istenítők tábora).
2022. aug. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

Ezt nem lehet így meghatározni.


Hol. Falu, város, főváros?

Milyen korúak. Fiatal, középkorú, idős?

Anyagi helyzet. Szegények, átlagosak, vagy épp gazdagok közt?

Végzettség. 8 általánososok között, vagy szakmások, esetleg diplomások közt?

Nagyon eltérő mindenhol az elfogadottságuk, akár a melegeké, vagy épp a feketéké.

Van aki bolondnak fog gondolni érte, van aki lexarja és van aki egyetért velük.


Én általánosságban azt gondolnám, hogy a többséget nem érdekli/semleges/elfogadja, utána jönnek akik nem fogadják el, a legkisebb százalékban pedig azok vannak, akik támogatják ezt a nézetet vagy épp maguk is így csinálnak.

De ez személyes vélemény, felmérés nem tudom volt e már erről.

2022. aug. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki se turkáljon már az illető méhében! 0 köze van hozzá mindenkinek, hogy ki hogyan boldog és mit szeretne.
2022. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!