Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ciki megkérdezni, hogy leszbi-e?

Ciki megkérdezni, hogy leszbi-e?

Figyelt kérdés

Van egy csoptársunk az egyetemen, és elég furcsa csajszi, na meg ránézésre inkább egy fiú jut eszembe róla, mint egy lány, abszolút fiús alkata van, fiús arca + még elég furcsa stílusa is, és már többen is ezt beszéljük, h szerintünk leszbi lehet.


Szerintetek ciki az, ha egyenesen megkérdezem tőle? Nem csesztetésből, csak úgy kíváncsiságból, aztán vagy megmondja vagy nem ... De ha megmondja, akkor se akarunk szórakozni vele, de behalunk a kíváncsiságtól :))


Szerintetek? Ti meg mernétek kérdezni?


2010. szept. 25. 11:31
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
Hát nem is tudom...Én megkérdezném, de nem tudom h te meg mered-e...sztem kérdezd meg, aztán vagy megharagszik vagy nem.
2010. szept. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Meg ne kérdezd! Iszonyat nagy bunkóság lenne... A fisú arcról meg alkatról eleve nem tehet... A stílusáról már tehet, de nincs olyan, hogy "leszbi stílus".És ha valaki fiúsan viselkedik, akkor inkább már transznemű lehet, mint leszbikus...


Hihetetlen,hogy egyetemen is még ilyen szánalmas pletykálkodások mennek...

2010. szept. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem a fiús kinézet nem minden, bár ti a viselkedését is látjátok.

Én egy elég nehéz életszakaszban voltam, amikoris nem öltözködtem túl igényesen. Tisztán, rendesen, de nem úgy, mint egy fiatal nő. (Farmer, bő póló, semmi smink, semmi csinosság, tarkón simán összekötött haj, ilyesmi.)

Na egyszer hallottam is, hogy az utcán rám nézve megjegyezték: ez tuti leszbi:))

Én akkor ezen csak vigyorogni tudtam, aztán változtattam lassacskán a kinézetemen.

A kérdésedre válaszolva, én ilyet biztos nem kérdeznék meg senkitől, még talán akkor sem, ha a bizalmasa lennék. Megvárnám, amíg ő mondja meg.

2010. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Megvan ennek a módja... "Bocs, tényleg nem bántásból, meg semmi, tényleg csak kíváncsiságból, és ha nem akarsz, ne válaszolj, de megkérdhetem esetleg, hogy nem vagy-e leszbi?" Vagy valahogy így. Jó adag kerítés, udvariasság, figyelmesség, biztosítás, hogy nem akarod bántani, meg minden, és akkor meg lehet kérdezni.


DE.


Még így is lehet, hogy vagy nem válaszol, vagy szimplán letagadja egyszerűen azért, mert nem akarja, hogy "hírbe hozzák".


Sokkal jobban járnátok ti is, ha inkább szimplán megismerkednétek vele barátilag. Beszélgessetek vele, vegyétek be a társaságba, tudjátok meg, kicsoda-micsoda, honnan jött, mit szeret csinálni, hívjátok el ide-oda - lehet, hogy tök jó fej, csak meg kell ismerni. Aztán menet közben már teljes természetességgel derülhet ki, ha esetleg tényleg leszbi.

2010. szept. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tahó dolog megkérdezni, mert ez az ő magánügye. Ő se kérdezi meg tőled, hogy szoktál -e két aszt szopni egyszerre.
2010. szept. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy milyen pasik jönnek be neki, vagy milyen volt a legutóbbi pasija.
2010. szept. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Vegyes a dolog, az a vicc h úgyis eljut hozzá sztem, mert kb az egész csoport ezen pletykálodik, na meg tegnap is volt olyan húzása, hogy megint egy olyan sráccal került egy kiscsoportba órán, aki ki nem állhatja, pont a durván fiús stílusa miatt, aztán az meg egész nap emiatt durrogott, és azt mondja, hogy ő tuti benyögi neki egyszer, mert ő állítólag megérzi rögtön az ilyet, és most is tuti megérzése van. De nem azt mondtam h nem öltözik igényesen, csak éppen fiúsan, meg rövid haj, de a nagyon fiús arca és viselkedése, fiús sport, kb mindent elárul sztem / sztünk


Ja van egy meleg srác, attól simán megkérdezték páran, és meg is mondta :) hát nem tudjuk most ez a csajszi mennyire nyílt, csak ne lenne ilyen bunkó mindenkihez, és akkor nem is piszkálásból beszélnének a háta mögött sztem


na jó, hát gondolkodok rajta, de van egy srác, aki mondom, nem bírja ki, azt mondta jövő héten rákérdez, őt nem érdekli :))) az a vicc h én pedig behalok a röhögéstől, vagyis nem csak én ...


De az is igaz, hogy amint ez nem lesz pletyka, hanem netán frankón megmondja, akkor onnantól kezdve sztem nem is akarja senki "piszkálni", ez csak addig izgi, amíg lehet róla pletykálni. Nem ? A meleg srác esetében is így volt, amint megmondta, már nem is volt olyan poén senkinek, szóval sztem ez a dolog olyan kettős, és sülhet el jól is meg rosszul is.

2010. szept. 25. 12:52
 8/23 anonim ***** válasza:

Te jó ég, mintha tizen egynéhány évesek lennétek, nöjjetek már fel, ha már egyetemre jártok.


(fogadjunk bölcsészek vagytok, vagy szociológusok...ezt a szellemi szintet.)


nc

2010. szept. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
hú, ez tényleg gáz. Mi is voltunk egyetemisták, de nem azon rágódtunk, hogy a másik kivel ke.fél.
2010. szept. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

hát kikérem magamnak, az hogy leszbinek vagy melegnek lenni, az nem egyenlő azzal, hogy ki kivel kefél, elég durva, ha ezt ti így látjátok

mi se csak kefélést értünk az alatt, hogy heterók vagyunk (sztem)

2010. szept. 25. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!