Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megkerdezni...

Hogyan tudom megkerdezni valakitol hogy leszbikus e?

Figyelt kérdés

Mert van egy lany, akirol el tudom kepzelni hogy az, engem meg irrital hogy nem tudom biztosra. Szivesen segitenek neki, ha az, es sosem mondanam el. Viszonlag joban vagyunk, nagyjabol ugyan az a barati tarsasagunk. Beszelgettunk mar ilyen temarol, es amikor 'besokalltunk' a fiukkal, akkor poenbol mondta hogy leszbi lesz. :D de tenyleg poenbol, mert ezt mostansag elterjedt ( egy kicsit csak ). Szoval csak meg szeretnem kerdezni, de nem tudom hogyan kezdhetnek neki.

Koszi a valaszokat, bocs az ekezethianyert.


2011. okt. 25. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a lány a barátnőd? Rendszeresen beszélsz vele? Veled akart valamit csinálni, ami arra utal, hogy leszbikus lenne? Ha a kérdéseimre nemmel tudnál válaszolni, akkor hagyd, ha igennel, akkor valahogy burkoltan kérdezd meg, hogy volt-e már valami testi kapcsolata. Ha igennel válaszol, akkor megkérdezheted, hogy kivel.
2011. okt. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen és igen. A harmadik kérdésed a bajom igazából, mert van olyan helyzet, amikor úgy gondolom hogy igen, ellenben van olyan, amikor egyáltalán nem veszek rajta észre semmit.
2011. okt. 26. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!