Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek megmaradnak a...

Szerintetek megmaradnak a jövőben a jelenlegi nagyrasszok?

Figyelt kérdés
Az egyre növekvő népvándorlás következtében az emberek kevert házasságokat folytatnak, ami által eltűnik mindkét fél egyedi jellegzetessége - pl.: kaukázusi fehér bőr, kék szem stb. Ez valóban előfordulhat, avagy csupán egy feltevés?
2010. szept. 25. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem valószínű, mert a multikulturalizmus és kozmopolitizmus ha tetszik, ha nem degenerált dolgok, amiktől csak összeolvadnak a rasszok. És az europid rassz szénája áll legrosszabb helyen...
2010. szept. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem simán megmaradnak. Lesz keveredés rendesen, de nagy átlagban, azért minden ember a saját rasszából választ inkább szerintem, saját stílusának megfelelő embert.
2010. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
21:43 --> pl. az ázsiaiaknak a fehér, kerek szemű ember a vonzóbb. Ezt sz is bizonyítja, hogy a japán nők tömegével fekszenek a plasztikai kés alá, hogy eltávolítsanak a szemhéjukból egy részt, amivel kerekebb szemük lesz.
2010. szept. 25. 21:54
 4/12 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem sem maradnak meg. Nyilván ez egy hosszabb folyamat, de ez sem ma kezdődött és már nagyonis érezhető, látható a keveredés.
2010. szept. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%

"mert a multikulturalizmus és kozmopolitizmus ha tetszik, ha nem degenerált dolgok, amiktől csak összeolvadnak a rasszok."


És ez téged miért zavar???

Neked ez miért fáj?

Honnan veszed, hogy nem a te nézeted a "degenerált" ebben a kérdésben? Nagyon jól tudjuk, hogy a keveredésre genetikailag is szükség van, mert a túlzott homogenitás milyen torzulásokat okoz!


Abszolút természetes folyamat. A baj csak az, hogy ez a keveredés szinte mindig súlyos társadalmi, politikai nehézségekből, hibákból, bűnökből fakad (a nagyarányú elvándorlások okai), így a helyi nacionalista (sokszor populista) politika is mindig belekeveredik.

Ezzel viszont már "rasszkérdést" kevernek belőle, amivel az ellenségeskedést lehet szítani. Sajnos sokaknak ez az érdeke.

2010. szept. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jó hát lehet a kínaiak közé bekeveredik majd egy kis európai vagy néger vér, nem tudom. És akkor kicsit nagyobb lesz a szemük. De attól még megmarad a rasszuk, csak átalakul kicsit. de szerintem nem fog átolvadni európaiba (már csak azért se mert olyan sokan vannak)
2010. szept. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

Ez a folyamat állandó változásban van!

Miért zavar ez bárkit? Most én nem az "evolúciós" filozófiákról beszélek (nem is hiszek bennük), hanem csupán az emberi fajon belüli változásokról. Ha nem vagyunk szűk látókörűek, akkor teljességgel meg kell a dologgal békülnünk, ellene érdemben semmit sem tehetünk - különben is: így színes a világ!

2010. szept. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Jajj már, pont mi magyarok ágáljunk ez ellen? Amikor Európában mi vagyunk a legkevertebb nép? Német, szláv, török, cigány vér nagyon sok magyarban van, a legtöbben már az ősmagyarságból nincs is semmi! És szörnyűség történt? Nem, nem történt semmi.


Amúgy ehhez a totális keveredéshez tuti kellene vagy 10 generáció, az 500 év, szal nem a közeljövőben fog megtörténni...

2010. szept. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Te nagyon hülye vagy!


A magyarság megőrizte ősi genetikája nagy részét a primitív szláv gének eltűntek az ősmagyar vér hatására!

2010. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

ma 11:12


Magadat minősíted? Igazad van, ez a legjobb módja annak, hogy lejárasd magad. A "mély-magyar" cimbora kinyilatkozott!

2010. szept. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!