Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyünk vagy milyen...

Mit tegyünk vagy milyen ötletetek van nektek?

Figyelt kérdés

Egy olyan községben élek ahol nagyon sok ember megfordult,fiataltól az öregig.Ez sajnos csak volt.Ma ez a falu egy nagy büdös semmi az én szemszögemből és nem csak nekem hanem a falu többi lakójának is.

Itt rengeteg volt a kulturális,művészeti és rengeteg szórakozási lehetőségek voltak.Fiatalok tudtak egymással ismerkedni/megismerkedni és ugyan így az öregebb kór osztályúak is.

Most volt egy olyan program falunkban ahol a művészek,alkotók betudták mutatni a dolgaikat amiket saját maguk készítettek.Festők,szobrászok,varrók,fafaragók,cukrász,asztalosok,porcelánfestők és kerámikusok.

Én kerámikus és porcelán-festő vagyok.Örülök hogy újra ki tudtam rakni azokat amiket én készítettem és beszeretném mutatni hogy igenis tudok ilyeneket készíteni,vagyok valaki és van tehetségem.Ezt a rendezvényt egy nagyon jó barátomnak köszönhetem aki ő is kirakott nagyon szép festményeket és a lánya is.

Utoljára 2002-ben tudtam kirakni és bemutatni az én dolgaimat.Tartsuk meg a hagyományainkat,tiszteljük és támogatni kell az ilyen embereket,de ez az önkormányzat dolga tudtommal,a polgármester és képviselők dolga.

Ez volt az első pont.


Az itteni általános iskola tanulói tehetségesek.pl.:táncban,előadásokban és zenében.

Ezeket sem támogatja az önkormányzat.Pedig igazán kellene.

Ne a jövő mártélyi tanulókról mondják azt hogy jaj de jó lesz nekik.A jelenről kell beszélni,a mostani iskolásokról.Itt van egy hatalmas kultúrház,kívülről és belülről is nagyon jól néz ki.Ne csak bállak és lakodalmak legyenek ottan hanem olyan előadások is legyenek a színpadon ahol be is tudják mutatni az iskolások a tehetségüket,és nem csak az iskolások hanem az idősebb korosztály is.


Szórakozás.

Szórakozási lehetőség itt azt úgy nevezném hogy undorító,pocsék és egy kalap sz..t sem ér.

Jól van Disco az szokott lenni,de hát ott nem lehet beszélgetni,ismerkedni és barátkozni.Ez az egész disco egy kocsmában szokott lenni,de ez undorító.A tipikus kocsma szag,tele van kocsma tőtelékekkel.

Discoban nem érzem jól magam még akkor sem ha szomszéd településen vagyok egy másik discoban.Emberekkel kéne társalogni kapcsolatokat kéne teremteni.

Ismerkedési estéket kell rendezni ahol fiúk lányok tudnak ismerkedni egymással.Akkor én sem otthon lennék hétvégén de szerintem mások is.

Volt itt mozi is csak az megszűnt.

Régi filmeket kell játszani nem csak a legújabbakat,és akkor hátha nem csak a fiatalabb korosztály járna oda hanem idősebbek is kedvező áron.

Nekem is elegem van már az egészből hogy minden hétvégém úgy telik el hogy kocsmákba megye amiktől elhányom magam vagy discoba megyek ahol nem tudok ismerkedni lányokkal.


2010. szept. 27. 12:32
 1/1 anonim válasza:

Szerintem a közösségfejlesztők egyesülete tudna ebben nektek segíteni, sok sikertörténet kialakulásában játszottak szerepet már különböző településeken.

Ezen az oldalon megtalálható minden információ velük és a közösségfejlesztéssel kapcsolatban:

[link]

Jó böngészést, és ha tetszik a dolog, fel lehet velük venni a kapcsolatot, hogy segítsenek abban, hogy elkezdődhessen valami a lakhelyeden.

2010. okt. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!