Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi történik ebben az esetben?...

Mi történik ebben az esetben? (Népszámlálás!)

Figyelt kérdés
Ugye minden lakcím kapott egy belépőkódot, azzal tud az összes egy háztartásban élő ember belépni, és az adatait kitölteni. Nálunk az volt a helyzet, hogy nagyanyám kitöltötte és beküldte az ívet az én adataimról is, de hibásan. Vallás és nemzetiség is mellé ment. Így tegnap délután igényeltem az Ügyfélkapun keresztül új belépő kódot a mi lakcímünkre. Beléptem és teljesen üres volt, így kitöltöttem elejétől a végéig, és beküldtem. Mi lesz ebben az esetben? Ahogy látom a mi lakcímünkről kettő teljesen kitöltött ív lett beküldve, amit nagyanyám töltött ki az egy hete kb., míg én tegnap este 7 körül küldtem be. Valakinek van valami ismerete arról, hogy ilyenkor mi történik?

2022. okt. 16. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi.
2022. okt. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

Ezek szerint boldog ember vagy. Rezsi nem izgat, élelmiszerárak rendben.

És van egy csomó szabadidőd is.

2022. okt. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Ügyesek vagytok.
2022. okt. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Rezsi nem izgat, élelmiszerárak rendben". Hogy jön ide a rezsi? Meg az élelmiszerárak? Szerintem nem függ össze az élelmiszerárakkal az, hogy hányszor töltöm ki a népszámlálási kérdőívet.


"És van egy csomó szabadidőd is." Szombat délután(!) , azért akad egy pár órányi szabadidő. A teszt kitöltése nagyjából 30-40 perc összvissz. Nem dől össze a világ.


"Ezek szerint boldog ember vagy". Ha az lennénk nem frusztrálnának az olyan aprócska dolgok, mint a népszámlálási kérdőív kitöltésének menete. Nem?


"Ügyesek vagytok." Teljesen egyedül alakítottam ki ezt a helyzetet, de ja.



Egyébként a népszámlálás egy fontos statisztikai mérés. Aki elég felnőtt az értékeli ennek a fontosságát. De most komolyan, akinek van némi ismerete a témában,.. az szerint mi történik az én esetemben?

2022. okt. 17. 02:26
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

"nagyanyám kitöltötte és beküldte az ívet az én adataimról is, de hibásan"

"Teljesen egyedül alakítottam ki ezt a helyzetet"

:)

2022. okt. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!