Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Győzike show és az egész...

A Győzike show és az egész karakter lejáratta a cigányságról alkotott képet erősen a magyarok szemében?

Figyelt kérdés

Érdekes dologra lettem figyelmes. Ha megkérdezel egy romát, hogy mi a véleménye a Győzikéről, sokan azt fogják mondani, hogy jaj ne is beszéljünk róla, vagy hogy jaj az a hülye, az a majom, stb.


Gondolom azért, mert nagyban hozzásegítette a cigányságról alkotott negatív képet a magyarok szemében. Előtte ugye a Mónika show ami elővezette ezt, és egyből jött a Győzike utána.


Jól gondolom?


2022. okt. 17. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem, en elotte sem neztem semmibe a ciganyokat. Nem rasszista vagyok, hanen itt "Mordorban" (Borsod, Szabolcs megyek) sajnos az ember tapasztaltta valik.
2022. okt. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kólauborkával ***** válasza:
85%
Én helyesnek gondolom a következtetést, mert ezekröl mindenki tud sztorizni, viszont a Beás cigányokról vagy bármelyik csoportról még nem is hallottak.
2022. okt. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Amit ők csinálnak az csak show.
2022. okt. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
A Mónika és a Győzike show nagyjából egy periódusban mentek és igen hozzájárultak ahhoz, hogy a cigányokról kialakult negatív kép tovább mélyüljön.
2022. okt. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
29%

Csinos ciganylannyak ismerkednek!

Valaki kérem irjon

2022. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt mit lejáratni
2022. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
A cigányokat mindig is utálta mindenki Indiából is ezért zavarták el őket egyedül az amcsik olyan hülyék hogy azt hiszik hogy vándorolnak és szinészkednek stb...
2022. okt. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez az alàvaló hulladèk senkihàzi, rengeteget rontott a romàk megítèlèsèben.
2022. okt. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rontott semmit a megítélésen. Ha romákról van szó nem is Győzike jut az eszébe a legtöbb embernek hanem a tipikus putrisok.Sajnos a tapasztalat az ami rontott a megítélésükön.
2023. jan. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Már bocs, de szerintem a Győzike mindent csinált, csak nem rontott. Bevallják vagy nem vallják be az emberek, halál jól szórakozott rajta az ország. Kettő gyerek volt, a "Bejja" asszony állandóan főzött meg takarított. Ebbe nem lehetne bele se kötni.


15+ éve azért itthon szerintem az is nagy szó volt, hogy főműsoridőben a háztartásbeli asszony nem befogja a pofáját ha ugráltatják, hanem ha kell akkor a nyakába borítja a tejbegrízt az "urának", vagy fejbecsapja, meg kiosztja úgy rendesen. Akkor is, ha meg volt rendezve.


A megítélésen azok rontottak, akik kitépik az öregasszony nyakából a temető előtt az aranyláncot, meg "tesó meg tudod mondani, hogy hány óra van, de a telefonodról mondjad" stb. Meg amelyiknek 18 éves korára 3-4 gyereke van a putriban és veri az asztalt a segílyért meg leszúr egy ezresért, hogy herbált tudjon venni.


Nem a Győzike show, amin tulajdonképpen azt láttad, hogy jé ezek is csak olyan család mint mi, csak sokkal több képtelen hülyeséget csinálnak.

nov. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!