Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bunkó szomszédok. Mit tegyek?...

Bunkó szomszédok. Mit tegyek? Frappáns és durva ötleteket kérek!

Figyelt kérdés

Udvari pecóban lakom bp. belvárosban. A szintünkre költözött valami kecseg iskola és a "tanulói" a gangon cigiznek, trécselnek. Beszéltem velük szépen is, csúnyán is, semmi nem használ.


Van jogi lehetőség? Ha nincs, ti mivel szívatnátok őket? Minden durva ötlet érdekel, de büntetőügyem ne legyen belőle!


2010. szept. 29. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszélj a fejjel!
2010. szept. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gratis30 válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben egy körgangos albiban. De szerencsére nekem bejött amikor csendháborítás miatt kihívtam a rendőröket. De ha nagyon szívatni akarod őket én bekenném a kilincset alulról egy kis ragasztóval, vagy belenyomnám a zárba. De menekülj ha rájönnek, hogy te voltál.
2010. szept. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kepzeld el, amikor Te lennel az O helyzetukben, es feljelentenek, vagy "szivatnak" pl.


Kellemetlen, de En mar akkor a feljelentest ajanlanam!

2010. szept. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ragasztózás és társai kerülendők, mert úgyis visszakapod, és fizethetsz egy rakás pénzt a lakatosnak.

A feljelentés sem fog menni, mert mit mondasz a rendőröknek? Hogy beszélgettek és cigiznek? És? Erre nem fognak tenni semmit, mert nem mérhető zajszint. Nálunk a hülyegyerek nyomatta a zenét, arra tudtam rendőrt hívni, és le is halkíttatták vele. De beszélgetésre.. ezzel semmit se tudnak kezdeni.

Ötletek, de csak a bajod lesz belőle: kis pepper spray kifújása(többi lakó is örülni fog). Nagydarab haverral odamenni és feltörölni a padlót a taknyokkal. Ragasztózás, villanyóra lekapcsolása és a pecek letörése. Plombák levágása, majd a helyi szolgáltatónál lopás bejelentése. stb stb. De tudni fogják, hogy te voltál, mert te mentél oda szólni. Mindent, amit csinálsz, vissza fogsz kapni.

2010. szept. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kösz!
2010. szept. 29. 11:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Most, hogy már volt konfliktusod velük, bármi történik Te leszel gyanúsítva!
2010. szept. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a ház közös képviseletével beszéld meg (ha van ilyen) vagy a többi lakóval, hogy írjatok egy házirendet.

Vagy csak simán kötelezzétek az iskolát arra, hogy a tanulói hogyan viselkedjenek a TI házatokban.

Szedjétek össze mik a zavaró tényezők és úgy üljetek le beszélni. De ne te egyedül hanem többen a házból.

2010. szept. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A mi társasházunkban csak a lakógyűlés engedélyével

lehet(ne) ilyesmit létrehozni. A lakóház lakásra való, nem másra. Ha valaki mégis csinál ott mást, csak úgy lehet, hogy a lakókat ne zavarja a rendeltesészerű használatban (pihenés stb.).

Jegyző, birtokvédelmi eljárás - legrosszabb esetben. Először a lakógyűlés beszéljen az intézmény vezetőjével.

2010. szept. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!