Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Anyum mondta h kérjek valamit...

Anyum mondta h kérjek valamit születésnapomra tőle de most éppen nincs szükségem semmire mit tegyek vagy mit kérjek, ötleteket?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
vásárlási utalványt....
2011. szept. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 2011-es Ország Tortája hihetetlenül finom, kérj egy olyat.
2011. szept. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem is jó ötlet a vásárlási utalvány,vagy mondd meg neki,hogy most épp nincs szükséged semmire és nem szeretnél felesleges dolgokat kérni,ezért most inkább nem kérsz semmit,hanem ha majd megtetszik valami,akkor utólag megveszi neked,mint szülinapi ajándék!
2011. szept. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem is mond meg neki, hogy most nem kérsz semmit de egyezzetek meg, hogy az erre szánt keretet bármikor felhasználhatod.
2011. szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is a vásárlási utalványt mondanám, illetve azt, hogy az erre szánt összeget egy borítékban adja oda, ez így még "kötetlenebb", mint az utalvány.

Vagy ha szeretnél járni táncolni, edzeni valamit, akkor oda bérletet, vagy magazin előfizetést, ha pl. ki szeretnéd próbálni a festést, akkor állványt, vászont, ha át szeretnéd festeni a szobád, akkor mondjuk vegyen festéket, ecsetet, meg mondjuk egy hatalmas pizzát, és a barátnőiddel kifestheted a szobát, ez így egészen buli lenne:D

Legalábbis én ilyesmit/ilyesmiket kérnék.

20/L

2011. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!