Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni a szomszádaima...

Mit tudok tenni a szomszádaimal? A többiet lent olvashatod! .

Figyelt kérdés
Lenne egy olyan kérdésem hogy a szomszédaim melegek és hát még tavaly Ápr.17 volt a születésnapon és ki kiabált az egy ik barátom hogy B***K és azt hitték hogy én voltam de a fasorba se.Születésnapom után hétfőn állok a buszmegállóba és megállít ",p,öcsi"bácsi (a két k***g egyik exe volt)hogy én mit szidom őket hogy ők b***k meg hogy én mint képzelek és hogy én szégyeljem magam hogy othol kiabállom hogy "anya töröld ki a s****m"amikor a dolgom végzem de az messze nem igaz max azért kiabálok mert ugyebár egy nagy lakásba lakunk és elfogyot a budi papír na de mind.1.Azóta a helyzet nagyon eldurvult mert azóta olyat is ki találtak hogy én körbe sz****m a lakást és ezért édesanyám elvert engem...(De ő ezt honnan látja ?:DMeg honnan szedi ezt a hülyeséget kérdem én?:d )Meg hát a barátaim itt vannak és még VÉLETLENÜL is elhangzik hogy B**I mert szoktunk hülyéskedni elég sokat.Ezért feljelentetk minket(engem édesanyám meg nagybátyám.Azért nagybátyámat mert ő védett meg engem a legjobban és hát nem szép szavakkal illete meg őket képzelitek gondolom..)és mikor megtudtuk hogy feljelentek minket akkor nagybátyámal szereltük a kocsit (szerencséjükre)és akkor oda jöt hozzám sírva édesanyám hogy feljelentetk minket.Ezért vascsővel a kezünkbe elkezdtünk velük kiabálni olyan szinte eldurvult a veszekedés hogy rendőröket hívtak (olyanokat hogy a kiskutyám kölykeit jelzem hogy a KUTYÁM KANI hogy zsákba hordozzuk el őket (ez is honnan jöt ?:S XD)a kutyám egy nagyon aranyos palota pincsi és ELVAN KÉNYEZTETVE TÚRÓ RUDIT ADUNK NEKI NASSOLNI TEHÁT NEM BÁNTJUK A KUTYÁT.Meg még olyat is ki találtak hogy jogosítvány nélkül motorozgatok motorral jelzem hogy ELZÁRT TERÜLETEN MEG A SAJÁT UDVARUNKON MOTOROZTAM és mivel csak gyakoroltam a jogosítványra remélem nem köt ebbe bele senki )De mostmár meg van a jogosítványom vagyis mégsincs mivel ez a 2 f*sz felhívta az oktatómat hogy hogy adhatot nekem jogsit mert hogy én epilepsziás vagyok(Ismét jelzem hogy epilepsziás VOLTAM 5ÉVE nincs semmi bajom és tünetmentesnek vagyok nyílvánítva és elég sok epilepsziás jogsis ismerősöm van..)És mostmár ott tartok hogy inkább elköltözök mert már nem bírom idegekkel .Bocsánat hogy ilyen hosszzú voltam inkább most leírtam hogy mi a szitu mert úgyis rá kérdez valaki.:)Tehát mit tegyek?:)
2010. szept. 29. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem is költözzetek el. A szomszédoknak is jobb lesz.
2010. szept. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!