Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi baja lehet az internetemmel...

Mi baja lehet az internetemmel? Részleteket olvashatod tovább.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Múlt héten beköltöztem a kollégiumba. Működött az internet. Ma 19 óra körül visszaérek, izzítanám a számítógépet, mert kezdődött az NFL meccs, erre a tálcánál a ki ikonoknál az internet kapcsolat jelző résznél sárga háromszögben felkiáltó jel van (Windows 7 Home Premium). Egy darbig tudopk internetezni, de aztán minden jel nélkül nem adja tovább a következő ablakot (tehát megszűnik az internetkapcsolat, egyébként nem adja be a sárga háromszöges-felkiáltójeles táblácskát). Azonban ha újrainditom a gépet, akkor már megint van... de megint csak egy ideig. Próbáltam igazgatni a netkábelt, de semmi. Nem értem mi lehet vele.

Nem tudtok segíteni?


2011. szept. 11. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem volna sokkal egyszerűbb ezt megkérdezni a kolistársaidtól,mint itt a témában vadidegenektől ?
2011. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincse jelenleg szobatársam... de minek írsz ha nem tudod a választ?
2011. szept. 11. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy a háló karid basz@kszik lehet hogy vírus vagy csak a tűzfal
2011. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs ott valahol a közelben egy rendszergazdi? Be tudná neked állítani (szerintem tűzfal hiba).
2011. szept. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a kollégiumban sem volt internet. valami baja volt.
2011. szept. 14. 11:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Rendszergazdi nem tartja karban a szervert? Nocsak.
2011. szept. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!