Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gardrobcseréhez hasonló oldal...

Gardrobcseréhez hasonló oldal van még?

Figyelt kérdés

Már jó ideje nem nagyon sikerült szinte semmit eladni gardrobcserén amit nem értek mert előtte azért voltak eladások. Hasonló ruha eladós oldalt tudnátok mondani?

Vinted nem érdekel, szóval azon kívül.


2022. nov. 21. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

nyiss egy turit.

viccet félretéve én el szoktam adományozni a használt, nem kellő ruháinkat.

2022. nov. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy úgy elkezdték nyomni a vintedet, hogy minden mást kiszorít a piacról.

Ez folyik a csapból is, naponta több hirdetés jön szembe, különböző felületeken.

Ezért van most pangás a többi oldalon.

Ez a pangás csak tovább sodorja az embereket a vintedre.

Agresszív kampány.

Ez van.

2022. nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Mi a baj a Vinteddel?
febr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3: a felhasználói közönség.
márc. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
És azokkal konkrétan mi a gond?
márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5: most nem az anyagi hátterüket vitatom azoknak, akiknek bevételi forrás a használt ruha értékesítés, de bizonyos értékrendszer szerint nem szokás más használt ruháját hordani.

a platform pedig egy ugyanolyan nemlétező igényt elégít ki, mint az összes többi "kényelmi" szolgáltatásra építő vállalkozás/cég.

márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

6. Ne haragudj de amit leírtál semmi értelme.

1. Mért nem szokás? Mindig is hordtak használt ruhát. Kivéve akkor amikor még nem volt tömeggyártás és mindenkin egy ruha volt amit ő varrt meg, vagy a varrónője és termeszetes anyagból volt, lebomlott magától egy idő után. A gyerekek is örököltem a ruhát a nagyobb tesótól.

márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szia! én használom a gardróbcserét még!
máj. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!