Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok a gardrobcseréhez...

Tudnátok a gardrobcseréhez hasonló oldalakat ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyan webshopot szeretnék ahol használt tuhákat tudok vásárolni de nem turi. Esetleg hasonló facebook oldal favcebook csoport ami bevált?
2019. okt. 31. 14:51
 1/1 anonim válasza:

sok ilyen oldallal találkoztam már, de azok nem igazán váltak be. Én személy szerint az instagrammot szoktam használni ruhakeresés gyanánt, ott TÉNYLEG jó áron kapsz nagyon jó,és menő darabokat. Hogy elérd a termékeket, csak simán írj be a keresőbe ilyen kulcsszavakat pl hogy turi, gardrób, ruha, és ilyen oldalakat fog kiadni. Ha sokat nézegeted őket, már eleve magától is be fogja dobni az insta a legjobb ruhákat,oldalakat. Nekem ez az egyik bevált módszer.

/ide csak igy beszurom a shein oldal nevét, viszonylag olcsón, jó minőségú, és nagyon jó stílusú ruhákat kapsz. megéri kipróbálni/

2020. nov. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!