Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Amerikában tényleg teljesen...

Amerikában tényleg teljesen átlagos, hogy a legtöbb középiskolásnak saját kocsija van?

Figyelt kérdés
Vagy csak a filmekben, könyvekben, képregényekben van így?
2022. nov. 26. 02:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg. Méghozzá azért, mert a legnagyobb városok kivételével nem túl jó a tömegközlekedés. A kicsiket hozza-viszi az iskolabusz, de amikor abból a korból kinőttek, akkor természetes, hogy már érettségi előtt saját kocsival járnak. Én is csodálkoztam, mikor mesélte a volt oszt.társam, aki kiköltözött a családjával :)
2022. nov. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A nagyon szegenyek gyerekei nem kapnak sajat kocsit, hanem a szuloket hasznaljak neha, vagy elmennek diakmunkara es vesznek egy sajat autot.

A kozeposztalybeliek tobbsege vesz a gyerekeiknek egy olcsobb autot vagy lepasszoljak a regit es vesznek maguknak ujat. Van aki visszakeri mikor vesz a gyerek maganak ujat, valaki nem.

A gazdagok altalaban vesznek a gyerekuknek uj autot vagy egy par eveset. Lattam olyat aki Mustranggal jar vagy uj Honda Civiccel mert a szuleitol azt kapta.


A tobbseg kap autot, lehet nem ujat, lehet nem is orokbe de legalabb valamivel tud kozlekedni.


Iskolaba is valaki azzal megy, attol fugg akar e sporolni a benzinen es megy busszal vagy inkabb kolt benzinre de hamarabb hazaer mert autoval gyorsabb.

Egyetemen nincs iskola busz, tehat 18 eves kor utan mindenfelekepp kell valami auto.


Szoval igen, teljesen altlagos hogy egy amerikai kozepiskolasnak van autoja

2022. nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!