Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy átlagos középiskolás...

Egy átlagos középiskolás diáknak mennyire való a macbook?

Figyelt kérdés
Egy átlagos középiskolás diáknak mennyire való a macbook? Ha most veszek pl egy 2017-es pro 13" modellt mennyi ideig tudom majd használni új, hogy semmi baja nem lesz és nem lassul? (viszonylag sokat használom egy nap alap dolgokra tehát youtube, filmnézés, instagram stb, stb, stb)

2021. jan. 7. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Divatmajomkodáson kívül semmivel sem jobb egy középiskolásnak, mint bármi más.
2021. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
A Macbook a leghaszontalanabb és a legtúlárazottabb laptop. De arra tökéletesen jó lesz évekig, amire te szeretnéd használni.
2021. jan. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Hát, én a világból kifutnék ha két magos gépet kéne használnom ma, nem beszélve a bélyeg méretű kijelzőről.
2021. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Hat en ilyen ar-aranyban mas gepet neznek, kb ugyanerre a celra + programozni, neha szerkeszteni. Szoval szerintem jobban jarsz ha masik geped nezel. Nem tudok egy olyan okot mondani, ami miatt megerne ilyet venned :( , de ha neked ez az alom gep, hat hajra.
2021. jan. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

2017-es pro még egy darabig jó lesz, főleg ha csak ennyire alap dolgokra használod.


viszont ennyire alap dolgokra egy ugyanilyen évjáratú Air vagy nem pro Macbook fényévekkel olcsóbb választás és vékonyabb, könnyebb is. ennyire alap dolgokra egyáltalán nem kell pro. pont ezekre találták ki az Airt - meg az iPadet...


ha te középsuliban csak menőzés miatt akarsz Macbookot, akkor azzal is számolj, hogy irtó gyorsan megfordulhat a menőség aránya, amikor az USB-C-be ég egy pendrive-ot se tudsz bedugni adapter nélkül és semmilyen Windows programot, így kb. egyik játékot sem tudod futtatni, amivel PC-n játszanak.


én szinte egyáltalán nem játszom, de még én is bánom néha, hogy 1-2 játékot esélyem sincs elindítani hébe-hóba, de én imádom a Macem, nem cserélném le emiatt és annyira a játék sem hiányzik, eltöltöm itt válaszokkal az időt...

,-DD

2021. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sem ajánlom, max csak akkor ha nincs türelmed a számítástechnikához, mert igaz játékok nincsenek rá de minden más kényelmesebb és egyszerűbb. Ezek hálás eszközök, megkérik az árát dehát valamit valamiért.


Én is Mac-eket használok, mert én azért komoly felhasználónak számítok, de én sem válnék meg tőlük, egyszerűen nincs más ökoszisztéma mint az apple. Jó lenne ha a microsoft vagy a google rágyúrna a saját eszközeire és ők is kidobnának egy eszköz ökoszisztémát, de hát ezt a fajta kényelmet egyenlőre csak ez tudja. Természetesen egy alma eszköz esetén ez az előny nem érvényesül ezért ne fizess kétszer annyit. Sőt lehet egy tablet is kiszolgálna.

2021. jan. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!