Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy lány az osztályunkban...

Van egy lány az osztályunkban aki azt hiszi magáról hogy menő meg minden. Nálatok is van ilyen?

Figyelt kérdés

mert ilyen k..vás képeket készít magáról,a családja gazdag,meg nagyozik.

Engem lenéz mert nem vagyunk olyan gazdagok és nem tellik minden héten új ruhát venni.

Csak akkor szól hozzám ha vmi kell neki pl.vonalzó vagy házi és akkor lekoptatom és akkor ki van akadva hogy mi a bajom vele.ő kisebb nálam és mikor nem köszöntem neki akkor is beszólt hogy nem tudok köszönni.Nem értem mi alapon várja el hogy én köszönjek előre.


2010. szept. 30. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennel nem kell foglalkozni.Kar ezt tulragozni, de azert ok nelkul ne bunkozz vele. Picit irigynek tunsz.
2010. szept. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen emberek mindenhol vannak. aztán ha nem lesz szerencséje, negyven év múlva kiégett k.rvaként találkozol vele. Ne foglalkozz a csajjal, és kész. Ha lenéz, hát hajrá, egészségére, legyen boldog.
2010. szept. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Á az a baj h az ilyet a gazdag családja úgyis betolja vmi jó helyre... nem ebből a fajtából lesz a kiégett kurwa sajnos :(
2010. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
az iylet lekell szarni:D majd belefullad a hatalmas egojába meg apuci pénztárcájába
2010. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!