Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ennek a roma...

Mit gondoltok ennek a roma felhasználónak a kommentjéről? Igaza lehet?

Figyelt kérdés

"Figyelembe veve a feher ember szaporodasra valo keptelenseget, az elvandorlas utemet, a termeszetes fogyast es a hazai ciganysag mersekelt novekedesi mutatoit, olyan 2040-re 6-7 millio korul lesz Magyarorszag lakossaga. Ebbol mi ciganyok olyan 3.5 millioan leszunk. A masik 3.5 millio legalabb 70 szazaleka pedig nyugdijas feher ember lesz. Majd akkor eldontjuk, hogy maradjon-e az orszag neve Magyarorszag, esetleg legyen inkabb Romanisztán, vagy inkabb onkent csatlakozzunk Romaniahoz. De ezzel nektek mar sok dolgotok nem lesz akkor. Legkesobb az 50-es evek vegen ez mindenkeppen be fog kovetkezni. Akkor meg csak a 60-as eveimben fogok jarni, siman lehetek en a Vajda (mert megvaltoztatjuk az egesz jogrendszert is termeszetesen, amerikai tipusu elnoki rendszer lesz, csak a "Presidentet" Vajdanak fogjuk hivni).

Aztan persze az is lehet, ehelyett inkabb az lesz, hogy ukran es afgan menekultek keverekebol allo migrans milliok fogjak belakni Magyarorszagot (mert a feher magyarok termeszetesen ebben a forgatokonyvben is mind elmennek Nyugatra tobb penzert dolgozni/itthon nem szaporodnak), igy aztan az orszag nagy reszeben mar alig fognak beszelni magyarul, az ukran, a dari (afganok ezen a nyelven beszelnek) az arab es a nemet mellett. A fovarosban dontoen kulfoldi, elsosorban nemet allampolgarok telepednek majd le, ebben a tekintetben helyreall a vilag rendje, ugyanis az ujkori Magyarorszag torteneteben Budan es Pesten mindig nemet tobbseg volt.

Igy tehat az utolso emberek, akik magyarul beszelnek ebben az orszagban, azok mi, ciganyok leszunk. Evszazadokkal kesobb a magyar, ha meg lesz, ilyen indiai forma barna ember lesz, amilyenek mi vagyunk.

Egyelore tietek az orszag, de ha eleg fiatalok vagytok, tehat 40 alatt, akkor szemtanui lehettek annak, hogy eljon majd a nagyszeru halal, hol a temetkezes folott egy orszag verben all. Es a sirt, hol nemzet sullyed el, nepek veszik korul, es az emberek millioinak szemeben gyaszkonny ul.


Tovabbi szep napot!"



Romákról szóló kérdésnél láttam nem rég, megakadt rajta a tekintetem. Remélem nem lesz igaza.



2022. dec. 19. 09:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
96%
Majd Toroczkai megoldja.
2022. dec. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 NTBS ***** válasza:
46%
Szerintem nem fog bekövetkezni.
2022. dec. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem egy roma felhasználó írta. Inkább egy zsidó, azok nem használnak ékezeteket.
2022. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy román?
2022. dec. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem csak a romák fogják elhagyni a magyarokat számarányban, és akkor nem tudom, mi lesz az országgal, hanem egész Európában a betelepülők is, hála Me rkelnek, aki idecsődítette a migránsokat! 100 év múlva többen lesznek, mint az európaiak, mi leszünk olyan helyzetben, mint Amerikában az indiánok, akiket kiirtottak a betelepülők.
2022. dec. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!