Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg örülne...

Szerintetek tényleg örülne egy nagyszülő mondjuk ennek az ajándéknak? Egy fotósorozatnak a kisunokáról?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 1. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyszülőknek a fotó az unokákról tuti ajándék.
2010. okt. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A fotó oké, de az én anyám utálná, ha az unokája mellett a pókembert is néznie kéne.

Nem mindegy, mi van a babád képe mellett.


Mi már többször adtunk a nagyszülőknek DM-ben kapható fotófüzetet telistele unokás fotókkal.

2010. okt. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én tavaly karácsonyra mindenkinek naptárt csináltattam a kislányom képeiből. Nagy sikere volt, mindenki örült neki és ki is van téve mindenkinél.
2010. okt. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyszülők nagyon tudnak örülni a fényképes ajándéknak. Amikor még élt a nagymamám, minden évben kapott karácsonyra fotós naptárt is az unokákról, ennek örült a legjobban.
2010. okt. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a fenykepnel nincs jobb ajandek egy nagyszulonek, de amit belinkeltel, nekem mar tul giccses kategoria. Nem tudom, hogy miert nem lehet venni egy szimpla fotoalbumot es abba belerakni a kepeket. Szerintem az jobb, mint ez a habos-babos korites.
2010. okt. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, az én anyám frászt kapna tőle, de nálunk nem divat kitenni a képeket a falra sem. Bár 25-ik házassági évfordulójukra kaptak egy nagy albumot időrendi sorrendbe rendezett képekkel, alattuk vicces szöveggel, a megismerkedésüktől napjainkig. Nagymamámnak a régiségpiacról vettem ajándékot, anyum a kedvenc régi társasjátékát kapta meg, és egy olyan tárgyat ami álmai foglalkozására emlékeztette (kovács üllőt)
2010. okt. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!