Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szakitsak a baratommal?

Szakitsak a baratommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!A segitsegeteket kernem hogy tudjak donteni



A baratommal lassan 3 eve vagyunk egyutt tavkapcsolatban.O szegeden lakik en pedig pesten.Nagyon szeretem ot,alig veszekedunk,minden hetvegen talalkozunk,mindig csak a jot akarja nekem,mindent megkapok tole.


Viszont mostanaba elkezdtem megunni es alig varom hogy hazamenjen mert egy kicsit egyedul akarok lenni,baratnoimmel lenni mert mivel minden hetvegen nalam van nem tudok veluk foglalkozni.Tenyleg mindent megad nekem es mindig a kedvemben probal jarni.Mostanaba kezd kicsit unalmas lenni, csak otthon akar lenni velem es ha bulirol van szo csak neki nincs kedve sose jonni.Persze megertem mert o mig en nem voltam neki minden nap kijart bulizni en meg 15 evesen ismertem meg igy nem tudtam kielvezni ezt.Csak ez a 3 ev alatt nem tudom higy igazan szeretem e ot meg vagy csak felek egyedul lenni vagy akar mar csak megszokasbol vagyok vele…Igazabol amiota van baratom rengeteg fiu,lany baratomat elvesztettem mert nem torodtem veluk,csak a baratommal.Bulizni se jarok pedig 18eves vagyok es ebben a korban nagyon vagyok arra hogy tancoljak a baratnoimmel,csokolozzak 1 fiuval.Ha 3 havonta 1x elmegyek a baratnommel bulizni es egy fiu tancolni akarna velem valahigy mindig kitudodik hogy van baratom es ezert otthagynak egyedul(mivel a baratnom szingli o tancol a fiukkal).En meg ott egyedul tancolok es egyedul erzem magam persze a baratnomnek nem mondom azt hogy ne csinalja ezt.Igazabol en is at szeretnem elni ugyan azt mint o…

Utoljara egy fiut nem erdekelte hogy van baratom ugyan ugy tancolt velem ami nagyon jol esett..Veszelgettunk meg minden…DE:ott volt az exe es folyton utanna jarkalt nem hagyott kettesbe minket,SMAROLTAK!!!DE a fiu azt mindta hogy ez csak egy taktika mert ugy ott hagyja a csaj ot es ez igaz is egy picit mert utanna mindig elment a csaj…Nagyon megtetszett nekem ez a fiu…aranyos stb.


Nem tudom eldonteni hogy hagyjam e ott a baratom(aki tenyleg mindent megad es szeret,soha nem csalna meg) vagy szakitsak vele azert hogy a buliba tudjak pasizni,a fiatal koromat kielvezni.Nyilvan nem emiatt az uj fiu miatt hagynam CSAK ott.


Tudom hogy ha szakitok vele akkor nem fog visszafogadni mert tul onfeju ahhoz pedig olyan jo ember csak rossz idoben.Ha 30 evesen ismertem volna meg meg se szolalnek…

A probaszakitast meg nem tennem meg mert igy is minden het egy kis szunet szamunkra.


Mit csinaljak????

Negativ kommenteket legyszives ne irjatok igy is kaptam mar eleget…



2022. dec. 23. 14:39
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja es azt is elfelejtettem mondani hogy kezdem azt erezni hogy a baratommal csak azert vagyok mert megismertem ott rengeteg baratot/baratnot es fele attol higyha szakitok vele oket is elveszitem(ami valoszinu mert nem fogok szegedre jarni).Raadasul pesten akkor egyedul maradnek csak 1 baratnom lenne.
2022. dec. 23. 14:43
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Szakítsatok, még nem olvastam el, de ha itt kérdezed meg ezt akkor igen.


Olvasás után továbbra is azt gondolom, hogy szakítanotok kéne.

2022. dec. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
És ha csak ritkábban találkoznátok, mondjuk minden második hétvégén? Szerintem méltányolható, hogy a barátaiddal is akarsz lenni.
2022. dec. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ha meg nincs hetvegen itt akkor nagyon hianyzik,van hogy sirok is…Ez olyan se veled se nelkuled erzes
2022. dec. 23. 15:17
 5/19 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam hogy csak 1x probalnam ki hogy egy buliba smarolok valakivel, a baratom tudta nelkul viszont akkor megcsalnam azt meg nem szeretnem mert nem erdemli meg…meg ha meg is teszem akkor meg felek hogy nem tudnek leallni
2022. dec. 23. 15:20
 6/19 anonim ***** válasza:
Részedről elmúlt a szerelem. Ilyenkor szakítani kell. Senki nem mondta, hogy az első szerelmünkhöz kell hozzámenni. Már nem okoz neked örömet a vele való kapcsolat. Ez nem egy rendkívüli dolog. A saját érzéseidet kell figyelembe venned, nem az övéit.
2022. dec. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
67%

Ha ilyen vágyaid vannak szakíts, de ez a te döntésed.

Szerintem beszéld ezt meg vele..... vagy nem 'tom



Amugy én aki pont ilyen fiúra vágyik..😅👍

2022. dec. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy en is mindig ilyenrol almodtam erre meg ezt erzem.Nem vagyok normalis…Pedig tenyleg mikor velem van egy ideig jo meg minden aztan megunom es varom hogy hazamenjen. Abarataim azt mondjak hogy hulye lennek a bulik miatt otthagyni ot…Csak megis egyszer kiprobalnam.Azt is erzem hogy ha a buliba fiuznek akkor a vegen ujra nala szeretnek kikotni mert nagyon jo ember.Csak tudom hogy o nem fogadna vissza..
2022. dec. 23. 15:53
 9/19 anonim ***** válasza:
A távkapcsolatnak nincs jövője, nem lehet egymást megismerni. Ne láncold oda magadat valakihez ilyen fiatalon, ha már kifelé kacsintgatsz abból a kapcsolatból.
2022. dec. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Először azt hittem, legalább korodhoz elvárhatóan normális vagy, de aztán elolvastam ezt: "SMAROLTAK!!!DE a fiu azt mindta hogy ez csak egy taktika", é muszáj volt sírva röhögnöm.

És tényleg az AZ ÉLET, hogy hét végén buliban kacérkodsz mindenkivel? Akkor a pasid érdekében szakítsál vele.

2022. dec. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!