Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell folyamatosan azzal...

Miért kell folyamatosan azzal piszkálni, hogy szakítsak a barátommal?18l

Figyelt kérdés

Ő az első olyan srác, akivel úgy alakult,hogy bemutatom itthon, mivel lassan egy éve együtt vagyunk. És hát anyunak nem meséltem a barátom egyik hobbijáról, mert tudtam, hogy kiakadna rajta. És hát addig amíg anyu nem tudta, hogy van ez a bizonyos hobbi, addig semmi baja nem volt vele, aztán anyához valahogy eljutott a barátom Instagram oldala, ahol voltak képek a hobbival kapcsolatban. Egyébként nem tudom, hogy jutott el anyuhoz, mert neki nincs instája... És alapvetően nem lenne gond, hogy nem említettem a barátom hobbiját, de eléggé nőiesnek megítélt dologról van szó, és anyám meg elég konzervatív ilyen téren. Ezért nem lett túl pozitív a reakció miután meglátta, hogy a barátom szeret hobbiból sminkelni, illetve mostanában a műkörmös dolgok is elkezdték érdekelni. És szokott erről képeket kitenni, hogy ha egy smink vagy egy köröm jobban sikerült. Egyébként többnyire nem magán szokott gyakorolni és hozzánk sem állított be soha sminkben, vagy festett körömmel, tehát anyám nem is tudna erről, ha nem jut el hozzá az instaprofil.


Viszont amióta anya tudja ezt a barátomról olyanokat mond, hogy egy ilyen selejtes beteg embert nem enged be a házba, undorító, szakítsak vele, felháborító a viselkedése a barátomnak.


Miért kell folyton ezzel jönnie? Hogy állítsam le?


2020. dec. 7. 14:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
sajnos az o generacioja ilyen, ha egy ferfi kicsit is femininnek itelt dolgot szeret, mar rogton ki van teve az ilyenfajta tamadasoknak. nem tudsz mit csinalni, annyit max hogy elmondod hogy a hobbiknak nincsen nemuk, a sminkelest es a varrast meg az agyagozast is csinalhatjak ferfiak, a bokszolast, celloveszetet es karatet is csinalhatjak nok. hozzatok nem megy ugy, anyukadnak nem kell latnia, teged szeret es jol banik veled, es meg mindig jo hogy ilyen hobbija van, mintha egesz nap a gep elott gubbasztva uvoltozne valami jatekban, vagy minden hetvegen leinna magat unalmaban. esetleg vilagits ra anyukadnak, hogy o is kedvelte, amig meg nem tudta hogy milyen hobbija van, tehat ne ez alapjan iteljen meg egy tok normalis rendes fiut.
2020. dec. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
48%
A baratoddal nincs baj, anyadek idiotak. Hosszabb tavon megeri inkabb a baratodat valasztani mint oket. Fogod magad es suli utan szepen elkoltozol.
2020. dec. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

Anyád nem látott még a TV-ben férfi sminkest ? Fodrászt ? Én még mákörmöst is ismerek személyesen .

A műkörmös nyilván relatíve új szakma, viszont a sminkes,fodrász meg az egyéb "nőiesnek" mondott szakmákat ezer éve űzik férfiak is

2020. dec. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
81%
Anyád önző. Neki ez nem jön be, az a lényeg. Az, hogy neked ezzel van-e problémád a sráccal, leszarja. Csak saját maga a lényeg ebben a történetben.
2020. dec. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
47%

"Anyád nem látott még a TV-ben férfi sminkest"

Tegyük hozzá, hogy a heteró férfi sminkes ritka, mint a fehér holló:D


Kérdező a pasid is minimum biszex, ezt melegként mondom.

2020. dec. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
63%
#5 és ? Aki nem hetero,az már nem férfi ? A kérdező barátja nem meleg ha nővel van együtt ,innentől kezdve nem értem miért problémázik ezen az anyja
2020. dec. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
25%
Irásodból itélve jó nagy kamu szaga van.
2020. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
17%
Férfinek férfi, csak a kérdező mellett valószínűleg hát fogalmazzunk úgy, hogy el fog kacsintgatni erre-arra.
2020. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
24%

Kamu!


A sminkelt fiús troll újabb meséje...

2020. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
36%

Jól értem a fiú saját magat sminkeli stb.?


Ez esetben nekem is minimum biszexnek tűnik.

Amennyiben masokon csinalja ezt a hobbit, ugy nem talolnam furcsának a viselkedéset. Leszogezem semmi bajom a nem hetero emberekkel, mindenki ugy legyen boldog ahogyan tud.

2020. dec. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!