Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van állandó barátiköröd?

Van állandó barátiköröd?

Figyelt kérdés
V pedig magad vagy csak, és vársz vkikre hátha magukkal hívnak?
2010. okt. 1. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nINCS ALLANDO BARATI KOROM, DE nem is ulok itthon es varom, hogy valaki becsongessen. Egyedul szoktam nekiindulni az ejszakanak es kozben szerzek tarsasagot, altalaban mindig ujakat, vadidegeneket. Arra az ejszakara jok, aztan kovetkezo alkalommal lesz mas, neha osszefutok a regiekkel megint, nalam igy megy ez:)
2010. okt. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Több is van, változó, milyen gyakran találkozunk. A középsulis barátnőimmel+a hozzájuk tartozó fiúkkal elég gyakran, a volt egyetemi évfolyamtársaimmal ritkán (évi 1-2 alkalom), de mindig ott folytatjuk, ahol abbahagytuk. Ezen kívül van pár olyan barátnőm, akihez nem tartozik "kör", volt kolleganő, általános iskolai osztálytárs, ilyenek. Bulizni sose szerettem, most már egyáltalán nem járok, itthon vagyok a kisfiammal.


25/N

2010. okt. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen összeszokott baráti társaságom nincs,de vannak barátaim azért.
2010. okt. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Összeszokott baráti társaságom áll rajtam kivül 2 emberből. Mi 3-an már olyan 4éve összejárkálunk. :D Állandó barátaim is vannak ezen a körön kívül. :)
2010. okt. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!