Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Népszámlálás: a lakásra...

Népszámlálás: a lakásra vonatkozó kérdéseknél azt kell beírnom, ahol az állandó lakcímem van, vagy ahol albérletben lakom (ténylegesen és állandó jelleggel ott lakom)?

Figyelt kérdés
Szóval, az állandó lakcímem anyukáméknál van, valaha ott is laktam. De már 4 éve nem ott lakom, hanem hol itt, hol ott, de albérletben. A jelenlegi helyemen nyár óta lakom, de még 3 évig itt fogok élni. Most akkor melyik számít? Az, ahol nem is lakom, de az a hivatalos címem, vagy az, ahol ténylegesen élek, de nem az enyém, és (még) nem vagyok bejelentkezve? Tovább bonyolítja a kérdésemet, hogy az előző lakásba bejelentkeztem annak idején ideiglenesre, és még nem jelentkeztem ki.
2011. szept. 28. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A való élet számít. Tehát ha 4 éve nem vagy valahol,akkor nem az számít,hanem ahol most vagy
2011. szept. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így igaz. Tegnap jött a biztos és én ugyanezt a kérdést tettem fel neki. Azt mondta, hogy semmi köze a bejelentettséghez, a tényleges lakóhely számít.
2011. szept. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Közben megtaláltam a postaládában a kérdőívet, úgy látom, van rajta olyan, hogy ahol most lakom (amilyen címre jött a kérdőív), az miféle címem, állandó, ideiglenes, vagy nem bejelentett lakcím, és ebből rám a harmadik igaz, így akkor be tudom ikszelni a jó választ :)
2011. szept. 28. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!