Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az a Wattpad, érdemes e...

Mi az a Wattpad, érdemes e használni, olvasni, hogy működik?

Figyelt kérdés

2022. dec. 28. 06:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Amatőr írók közlési felülete. Mint a költőknek a poet.hu gondolom.

Feltöltheted a saját műveid, és olvashatod mások írásait.

Ha szeretsz random emberektől olvasni bármit, bármilyen témában, akkor szerintem érdemes.

Feltölteni is érdemes, ha helyén tudod kezelni a kritikákat.

Vannak jók és rosszak is, ízlésről nem érdemes vitatkozni, ugyanez a helyzet a papír alapú könyvekkel is.

A feltöltéshez regisztrálni kell.

2022. dec. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan alkalmazás, ahol fanfictionöket és egyéb történeteket töltenek fel random emberek, amiket te egy regisztráció után elolvashatsz. Lehet lájkolni ezeket, hozzászólni, bekövetni embereket. Vannak nagyon jók, és olyanok is, amiknél fogtam a fejem, hogy most sírjak vagy nevessek rajta.

Ha kipróbálod, egyre figyelj: olyan történeteket olvass, amik már be vannak fejezve (kiírja a cím mellett)-ugyanis sokan írnak jó sztorikat, amiket aztán sosem fejeznek be. Nekem volt egy darabig, jó kis app szerintem, csak én nem szeretek telefonon olvasni, ezért töröltem. A használata nagyon egyszerű.

2023. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!