Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Annyira zavaró, hogy a levezet...

Annyira zavaró, hogy a levezető elnők és az előadó is végig ööözik. Ezek egyetemen tanítanak évtizedek óta, nem tanítja meg őket valaki, hogy az őőőzést elhagyják? Ez így élvezhetetlen, pedig fontos téma!


2023. jan. 2. 13:23
 1/4 anonim válasza:
Hasonló stresszhelyzetben miért nem próbálod ki magad, te mennyit ő-znél?
2023. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is őztem, ezért nem állok ki ilyen helyre. De lehet rajta dolgozni, vannak módszerek. Ha valakinek az a munkája, hogy előadásokat tart, ráadásul ilyen idős, akkor már illett volna megtanulnia, vagy ne álljon ki.
2023. jan. 6. 10:23
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként éppen egy három napos konferencián ülök, ahol minden országból jöttek előadók, biológusok, orvosok, nagyon sok fiatal phd diák, és még egyetlen előadás sem hallottam, ahol őőőzött volna az előadó, pedig nagyon sok fital lehetett stresszhelyzetben, de gondolom gyakoroltak. Nagyon gáz, hogy nálunk az akadémiai előadására valaki nem készül fel.
2023. jan. 6. 10:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként ha valaki tudja magáról, és tudatosítja, és odafigyel, akkor el tudja hagyni, de ahhoz az kell, hogy valaki visszajelezzen neki, tudjon róla, pl. előtte elgyakorolta már. És ha annyira begyakorolja, hogy az előadását már jól tudja, akkor tud tudatosan figyelni már arra előadás közben, hogy ne őőőzön. Nyilván nem gyakorolta el, mert ő nagy ember, akinek erre nincs szüksége. Ez. akülömbség a külföldi mentalitás és a hazai között.
2023. jan. 6. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!