Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ausztáliában élők! Nem zavaró,...

Ausztáliában élők! Nem zavaró, hogy mindentől olyan hosszú repülőút választ el?

Figyelt kérdés

Pl. ha nyaralni, hazalátogatni, utazni akartok.

Ausztrália eléggé elszigetelt mindentől.



2019. nov. 18. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Akik ott élnek, azok ott élnek, és nincsenek elszigetelve a saját életüktöl.

"Hazalátogatni" fölösleges, utazni meg ott is lehet böven, illetve nem csak MO-ra lehet, más meg azért jóval közelebb van!

2019. nov. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Pl. mi van jóval közelebb?


Európa és Észak-Amerika is jóval messzebb van.


Kína és Japán közel van ugyan, de oda kevésbé járnak látványosságokat nézni az emberek mint Amerikába és Európába.

(Szubjektív vélemény. Nem vitatkozni akarok.)


És nyilván a saját életüktől nincsenek elszigetelve, viszont egy óceánt kell átrepülni ha külfödre akarnak menni gyakorlatilag.

2019. nov. 18. 13:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért, te minden évben 2-3 alkalommal mész nyaralni Európán kívül? Csak mert Európa majdnem akkora mint Ausztrália. Ha el akarsz menni az USA-ba, te is ülsz jó pár órát a repülőn, még át is szállsz. De nem mész minden hónapban az USA-ba. Kár Magyarországgal hasonlítani egy egész kontinenst.. Azért méretbeli különbségek igencsak vannak. Szerintem ha egész életed arra szánnád hogy felfedezd Ausztráliát, még az is kevés lenne. Bár nem vagyunk egyformák, de én se utazok el csak azért mondjuk Csehországba hogy elmondhassam ott is jártam ha amúgy nem érdekel az egész ország. Ráadásul van nekik tengerpartjuk bőven, ez nem indok a nyaralásra. Ha pedig kultúra a cél, akkor elmegy Európába pl, de nem fog évente 2x oda utazni mint ahogy te sem fogsz évente 2x csak a kultúra miatt az Usaba menni, de ezt már írtam :)
2019. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy Európában évente 3-4-szer azért ellehet menni utazgatni, főleg fapadossal. Van sok nagyváros közel. Prága, Párizs, London, Bécs, Athén, Róma, Moszkva, Isztambul, Barcelona, hogy csak párat említsek.


Ausztráliában évi 4 utazáskor hova szokás menni? A keleti nagyvárosokon (Sydney, Canberra, Melbourne) kívül.


Pl. a nyugati országrész miket kínál, ha 4 napra elrepülnék valahova?

2019. nov. 18. 14:07
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Azért elég szűk réteg, akik évi 3-4x utazgatnak nyaralni Párizs, London szintű helyekre. Azt a pár embert aki Ausztráliában hasonló mentalitással él, biztos zavarja. A többségnek ez ugyanúgy nem opció sem itt, sem ott.
2019. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jó akkor nem Párizs, London. Hanem fapadossal mondjuk Olaszországba vagy Németországba.


Pár ezer forint a repjegy.

2019. nov. 18. 15:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg a szállás, meg a helyi közlekedés, meg az étkezés, stb, stb.

A lényeg ugyanaz. Az átlag ember viszonylag ritkán megy nyaralni itt is, ott is. Aki meg nagyon külföldi nyaralós, annak a pénz nyilván nem akkora akadály, vagyis nem nehéz megoldania Ausztráliából sem.

Legfeljebb neki Párizs olyan kategória, mint nekünk Los Angeles, hogy ha pont oda akar eljutni, akkor tudja hogy hosszabb útra számítson, és kész.

Ha pedig nem specifikus cél pont egy Európai város, akkor ugyanúgy talál ő is a közelben temérdek választékot. Ko Samui, Sri Lanka, Maldiv szigetek, Kyoto, Hong Kong, Bangkok, Taipei, Agra, stb.

2019. nov. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
Ugyan nem lakom ott, de engem zavarna. Imádok külföldre utazgatni, még ha Ausztriába is. Ausztáliába ez nem lenne meg. Ezért imádom Európát, mert max 5-6 óra alatt bárhová eljutok, több tucat országba, és ezt ki is használom.
2019. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

en itt elek es 33 ev alatt amiota itt vagyok egyszer utaztam Europaba es Mo ra. nem szerettem volna tobbet menni, amugy sem vagyok utazos tipus, nagyon szep helyen elek es sok szep helyen jartam itt orszagon belul.

Nem zavar na a hosszu repulout sem ha szeretnek utazni. a mai vilagban a tavolsag csak relative.

2021. febr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!