Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez nem gáz? Barátnőm egész...

Ez nem gáz? Barátnőm egész hétvégén dolgozik, állatokat etet, kipucolja az istállót, takarítja a házat.

Figyelt kérdés
És mondtam neki hogy jöjjön el a buliba, városba lenne. Ő mondta hogy most nem tud jönni mert, most fog születni egy kis borjú, és ott akar lenni.. meg egyáltalán nem tartja cikinek hogy gumicsizmával kimenjen a boltba.. De ez neki ennyire fontos? Köszi a válaszokat! 19L
2010. okt. 2. 14:50
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
94%
azt hiszem, hogy a barátnőd normálisabb, mint te...
2010. okt. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ez a lány normálisabb mint te.

Számára nem büdös a munka, szereti az állatokat, nem a külsőségekkel foglalkozik. Örülj hogy ilyen barátnőd van. Nem ám még te érzed őt cikinek.

2010. okt. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim válasza:
7%
Kérdezd meg tőle, hogy mit is akar az élettől. Társaságot szeretne maga körül, vagy az állatokkal akar beszélgetni? Ha ő így jól érzi magát, akkor az vicces.
2010. okt. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
95%
Miért lenne vicces, az állatok hálásabbak mint az emberek.
2010. okt. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
98%
Legalább nem olyan közönséges mint te. Én örülnék ha ilyen barátnőm lenne. Inkább mennék neki segíteni takarítani ha szüksége van rám, mint bulizni...
2010. okt. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem tök normális.Egyszerűen fontos neki mert gondolom ilyen környezetben nevelték fel és szereti is csinálni.Amúgy meg nem hiszem hogy ha dolgozik és elmegy a boltba "kisestélyiben" kéne mennie.
2010. okt. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
97%
Az első kettővel teljesen egyetértek.
2010. okt. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim válasza:
97%
Légy büszke rá,esetleg segíthetnél neki.Vagy jobban szeretnél olyan barátnőt,mint a mostani lányok,h főzni nem tudnak,sőt semmi értelmeset csak pénzt szórni,inni meg pasizni?becsüld meg
2010. okt. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
97%
szerintem a barátnőd egyáltalán nem gáz,nagyon szép dolog tőle hogy inkább ezzel foglalkozik mint hogy részegen feküdjön valamelyik buliban.
2010. okt. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
97%
Tanulj inkább Tőle!!
2010. okt. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!