Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyuci takarítja a 26 éves...

Anyuci takarítja a 26 éves fia szobáját?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve megismerkedtem egy fiúval, aki 26 éves. Alakulóban vannak köztünk a dolgok.

Nemrég kiderült, hogy a mai napig az anyja (vagy a nővére) takarítja a szobáját, ő mos, főz rá és életében vagy 5ször volt eddig boltban. Akkor sem megy el, ha semmi étel nincs otthon, mert az anyjának nem volt ideje bevásárolni.

Ez csak szerintem gáz?


2011. ápr. 26. 10:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen emberrel nem szabad komolyban gondolkodni. Tipikusan anyuci kicsi fiacskája, még nagyon megjárhatod vele.
2011. ápr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
47%
Ez nem gáz vagy nem gáz. Ha nekik ez így megfelel, akkor senkinek semmi köze hozzá.
2011. ápr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
72%

Erre mondom azt, hogy anyuci/apuci baszta életre nevelni a kicsi fiát.


Te tényleg egy ilyen emberrel akarod a napjaidat tölteni, esetleg komolyabb kapcsolatban élni?!

Mert, akkor csak gratulálni fogok ... újabb 'cseléd' születik a világon. :/

2011. ápr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%

Nem csak szerinted. Szerintem is. Szedd rancba a fiut.

Tedd oda takaritani, szokjon hozza, ha a csalad eddig nem volt kepes raszoktatni. Kuldd el a boltba is idonkent, ha szukseges.

A ferfiak a hazimunkat is kell vegezzek. Eleg szegyen , hogy nem kepes legalabb a sajat szobajaban rendet tenni.

"Tancoltasd meg!"

2011. ápr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
az én öcsém 11 éves kora óta takarítja a szobáját...már bocs.ez nem normális, más korabeli fiú a saját kecójában minden zugot kitakarít, ha nincs nője-_-
2011. ápr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%
Mama kedvence!!!!
2011. ápr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
19%
Nem gáz. Ha képtelen vagy elfogadni, az a te korlátoltságodra utal.
2011. ápr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
67%
Hát nem tudom, az alapjában véve nem gáz, ha nem ő takarítja a szobáját. Az gáz, ha pl. külön élésre semmi hajlandósága nincs. Párom még otthon lakik, 27 éves, de reggel 7-től sokszor este 19-ig dolgozik, anyukája nyugdíjas, és bizony előfordul, hogy ő takarít nála, igaz, nem mindig. Viszont 1,5 éve lakást szeretne venni, és nemrég meg is történt:-)
2011. ápr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
88%

"más korabeli fiú a saját kecójában minden zugot kitakarít, ha nincs nője-_-"


Igen a huszonéves fiúk a rendmániájukról híresek lol

2011. ápr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
74%

párom is ilyen volt,de kb fél év alatt "megneveltem",most már finomakat főz,magának intéz amit kell,takarit


de ha a szüleinél van,ugyanugy kiszolgálja az anyja,egy pohár vizért nem mehet magának,különben az anyja kiakad...

2011. ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!